Yeni yılda banklar kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA da hazırladığı kampanya ile gündemde yer alıyor. İşte detaylar…

Yeni yılda banklar kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA da hazırladığı kampanya ile gündemde yer alıyor. İşte detaylar…


Garanti BBVA eski adı ile Garanti Bankası hazırlamış olduğu kampanya ile gündemde yer alıyor. Garanti BBVA herkese 10.000 TL’ ye varan faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile dikkat çekti. Vatandaşlar kampanyanın detaylarını merak edip araştırmaya devam ediyor. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

AnyConv.com__s-25fda384ea45daa650d53da3500b633f0f5d03ad


Garanti BBVA’dan Müjde!


Garanti BBVA 1946’ da Ankara’ da kurulmuş özel sermayeli bir bankadır. 30 Eylül 2014 tarihinden beri 107 milyar ABD dolarına ulaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’ nin en büyük ikinci özel bankası konumundadır. KOBİ, kurumsal, ticari, özel, bireysel, ödeme sistemleri ve yatırım bankacılığı dahil, bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösterdiğini ifade edebiliriz. Bu bağlamda Garanti BBVA aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında kurduğu ortaklıkları ile entegre finansal hizmetler de sunmaktadır. 


2020 yılının sonundan itibaren Garanti BBVA yurt dışında sekiz şubesi Kıbrıs’ ta 7 ve Malta’da bir olmak üzeri yurt içinde 884 şubesi bulunmaktadır. Öte taraftan Garanti BBVA Şangay ve Düsseldorf’ da birer temsilciliği de var.


Küresel ve ulusal piyasalarda yüksek enflasyon rakamları ile mücadele devam ediyor. Bu bağlamda hayat pahalılığı da kendini her sektörde gösteriyor. Dolayısı ile vatandaşlar bankaların hazırlamış olduğu kampanyaları yakından takip edip araştırıyor. Bu bağlamda da Garanti BBVA’ nın kampanyaları da yakından araştırılıp izleniyor.

sube-organizasyonlarimiz736x480


Garanti BBVA’dan Herkese 10.000 TL’ye Varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans!


Garanti BBVA şubelerine gitmeden Mobil üzerinden müşteri olan kişiler, bireysel kredi kartı başvurusu yapan, başvurusu onaylandığı zaman 1000 TL harcamanıza 1000 TL bonus kazanma fırsatı bulunmaktadır. Üstelik 10.000 TL’ ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatından da faydanılmaktadır. Bu kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. 


Şubat ayına özel Garanti BBVA kampanyasının detayları bankanın internet sitesinde detaylar bulunuyor. Bu bağlamda internet sitesinde yer alan bilgilere baktığımız zaman “1-28 Şubat tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Mart’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya ek kartlar ve personel kartlar dahil değildir. Kazanılan bonuslar 25 Mart – 25 Nisan 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir. Kullanılmayan bonuslar 26 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır” olduğunu görüyoruz.


Garanti BBVA’ nın internet sitesinde yer alan koşulların devamında “Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir. Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir. Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir” olduğunu ifade edebiliriz. 


Vatandaşlar bu detaylar kapsamında kampanyanın fırsatlarından yararlanabiliyor. Dolayısı ile Garanti BBVA Mobil’ den şubeye gitmeden müşteri olunmaktadır. Bu bağlamda kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler bu detayları dikkatle araştırmak gerekmektedir.