Borcu olanlar bu habere çok sevinecek. Çünkü hem borcunuzu kapatacak hem de uygun taksit seçenekleriyle daha rahat bir ödeme planı oluşturacaksınız. Garanti Bankası borç kapatma kredisi faiz oranı yüzde kaç? Borcu olanlar Garanti Bankası'na koşuyor...

Garanti Bankası'nın borç kapatma kredisine yoğun ilgi gösteriliyor. Özel bankadan gelen bu haberle birlikte kredi fırsatı sunuldu. Öyle ki borcu olanlar bu habere çok sevinecek. Borç kapatma kredisindeki faiz oranından kredi miktarına ve vade sayısına kadar çeşitli detaylar aktarılıyor. Güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Kredi çekip banka dışındaki borçlarını kapatmayı planlayanlar bu habere dikkat! Çünkü kredi başvurusu yapanlara borçlarını kapatmaları için önemli bir fırsat sağlanacak.

Borç Kapatma Kredisinde Faiz Oranları

Garanti Bankası, borç kapatma kredisinde 1,89 faiz oranından kredi verecek. Dolayısıyla bu kredi kampanyasından yararlanmak için başvuru kanallarından birini kullanarak işlem sağlayabilirsiniz. Öte yandan kredi paketleri arasında 36 aya varan vade seçenekleri de sizleri bekliyor.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

12 Ay Vade ile 100 bin TL Kredi!

Banka, başvuru yapanlara 12 ayda ödeme koşulu ile 100 bin TL kredi imkanı sağlıyor. Borçlarınızı yeniden yapılandırmak ve taksitlendirme işlemine tabi tutmak için oldukça önemli bir fırsat. Hemen sizler de bankaya kredi başvurusunda bulunarak gerekli detaylara erişim sağlayabilirsiniz. Öte yandan Garanti Bankası'nın kredi kampanyasında detaylı şartlara da ulaşacaksınız.