Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere bu gece, duyuru paylaşıldı.

Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara hem emekli olması durumunda, hemde emekli maaşı bu bankalar bizden de olmaması durumunda işlem yapılarak kredi verilirken, aynı zamanda sigortalı olarak çalışan kişilerde, ödeme alacak. 

15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler! 15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kefilsiz ve şartsız olarak gelir belgesiz 60000 TL 24 ay vadeli olarak sizlere verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde destek kredi ödemelerinden faydalanabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde uygun faizlerle sizlere işlem yapılarak kredi ödemeleri veriliyor. Kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, kamu bankaları üzerinden alacakları bu kredilerde düşük faizlerden yararlanarak, ocak ayı sonuna kadar kredi kullanabilmektedir. 

2023 yılı içerisinde başvurusunu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara kredi ödemeleri verecek olan kamu bankaları özellikle de emekli maaş alan vatandaşların altını çiziyor. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için başvurularını bu bankalar üzerinden gerçekleştirebilirler ve istedikleri zaman kredi kullanabilmektedirler. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için başvurunuzu nasıl yapabilirsiniz?

Kefilsiz, şartsız 60.000 TL krediye ulaşmak için Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank müşterisi olmanız yeterli. Henüz belirtilen bankaların müşterisi değilseniz, çoğu banka internet üzerinden tek tıkla hizmet imkanı sağlıyor.

Mobil uygulamalar veya resmi internet siteleri aracılığıyla dilediğiniz banka ile iletişim kurmanız mümkün. Ayrıca detaylı bilgi almak isteyenler de, en yakın şubeye giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kredi başvurularını en yakın Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden de istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. bankaların müşteri hizmetleri numaralarını arayarak da, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.