Gece 23:45'de açıklanan KARAR! Emekli Maaşlarını alanlara 10.000 TL ödeme verileceği kesinleşti! Bankalar tarafından da onay verilen ve emekli olan kişilere ödenecek olan 10 bin TL nakit avans limitleri hazırlandı. Banka müşterisi olan herkes başvuru yapabilecek ve bu kredileri kullanabilecek. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden alanlar, devlet destekli nakit avans 10 bin TL limit kullanabilir. Bu başvuruları yapan emeklilerin kredi sicili temiz olması da önemlidir. 

EMEKLİYE 10.000 TL NAKİT AVANS LİMİTLERİ GÜNDEM OLDU! 2 BANKA VERECEK 

Emekli maaşlarını alacak olan kişilere 10 bin TL'Ye kadar nakit avans verileceği açıklandı. Banka müşterisi olan herkes 10 bin TL için başvurusunu bankaya gitmeden de yapabileceklerdir. 10 bin TL kredi için banka hesabınız üzerinden bir mobil uygulama şifresi alabileceksiniz ve bu şifre ile birlikte kredileri hesaplara atabileceksiniz. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

10 bin TL kredi almak için başvuru şartlarına uygun olan herkes, işlemlerini hesaplarına atacak ve bu işlem hesabına göre kredi limitlerini düzenleyebilecek. 10 bin TL nakit avans alacak emekliler bu parayı isterse 3 aylık taksit yapabilir ve maaştan maaşa ödeme yapabileceklerdir. Emekli maaşlarını Ziraat ve Vakıf üzerinden almayanlar ise bu kampanyaya katılamazlar.