Memur maaş ödemeleriyle ilgili güncel gelişmeler tek tek ortaya çıkıyor. Geçen ay Şubat'ta erken ödenen maaşlar Mart 2023'te ne zaman hesaplara yatırılacak? Memurlar maaşların hangi tarihte ödeneceğini soruyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı açıklama yaptı mı?

Mart ayı itibarıyla memur maaşlarının ne zaman ödeneceği merak konusu oldu. Çünkü geçtiğimiz ay ödemelerin erken bir tarihte yapıldığı biliniyor. Şimdi ise Şubat'ın aynı dönemine kıyasla daha ileri bir tarihte olmamıza rağmen memur maaş ödemeleri henüz gerçekleşmedi.

Mart 2023 Memur Maaşları Ne Zaman Ödenecek?

Mart ayında memur maaşlarının henüz ödenmediği bildirildi. Ancak konuyla ilgili resmi açıklama da yapılmış değil. En kısa sürede bakanlıktan bir duyuru gelecektir. Konuyla ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan bir açıklama gelir gelmez sizlerle paylaşacağız.

Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat! Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat!

Geçen Ay 4 Gün Erken Ödendi

Memur maaşları, geçtiğimiz ay 15 Şubat yerine 11 Şubat'ta ödenmişti. Yani normal tarihinden 4 gün erken ödeme yapılmıştı. Şimdi ise Mart ayında nasıl bir düzenleme yapılacak o araştırılıyor. Depremzedelere destek olunması amacı ile geçtiğimiz ay memur maaş ödemelerinin erken bir tarihe alınması olumlu karşılandı.