Gelinim Mutfakta yarışmasını izleyen herkes Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? sorusuna yanıt arıyor. Her hafta 4 gelinin yemek yaptığı kayınvalidelerinin ise kendi gelinlerinin tabağını bulmaya çalıştığı yarışmada tansiyon da oldukça yüksek oluyor.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Gelinim Mutfakta yarışmasını izleyen herkes Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? sorusuna yanıt arıyor. Her hafta 4 gelinin yemek yaptığı kayınvalidelerinin ise kendi gelinlerinin tabağını bulmaya çalıştığı yarışmada tansiyon da oldukça yüksek oluyor. Yaklaşık 3 haftadır programa damgasını vurmuş gelin ve kayınvalidelerin yeniden yarıştığı Gelinim Mutfakta Fatih Ürek'in sunumuyla ekranlara geliyor. 5 gün boyunca en yüksek puanı alan gelin 5 altın bileziği koluna takarken, en düşük puanını alan gelin ve kayınvalide de yarışmaya veda ediyor.GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?Gelinim Mutfakta'da gün birincisi henüz açıklanmadı. Açıklandıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM ELENDİ?Gelinim Mutfakta'da elenen gelin ve kayınvalidenin kim oldukları henüz açıklanmadı. Açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMACILAR KİMLER?Gelinim Mutfakta 2 - 6 Mart haftasında Başak ve Hanife Hanım, Ezgi ve Reyhan Hanım, Özlem ve Nurten Hanım ile Elif ve Çiğdem Hanım kıyasıya rekabet etti.GELİNİM MUTFAKTA SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?Nefeslerin tutulduğu, rekabetçi ruhların öne çıktığı, şok açıklamaların yer alacağı Gelinim Mutfakta, Kanal D ekranlarında hafta içi hergün saat 12:30'da başlıyor.