Yapı Kredi, gençlere 200 TL'lik bonus fırsatı ile gündem oldu. Bankanın bu şartını karşılayanlar önemli bir avantaj elde ediyor. Yapı Kredi kartı kullananlar yine kazançlı çıkacak. 200 TL bonus kazanmak için hangi şartlar karşılanmalı?

Araç Sahipleri Soruyor: Motorin Yeniden Zamlanacak mı? Güncel Akaryakıt Fiyatları 25 Mart 2023 Araç Sahipleri Soruyor: Motorin Yeniden Zamlanacak mı? Güncel Akaryakıt Fiyatları 25 Mart 2023

Bu kampanya genç odaklı ilerliyor. Yapı Kredi'nin güncel kampanyası sonrasında çeşitli detaylar ortaya çıktı. Öyle ki gençleri ilgilendire kampanya ile ilgili bilinmeyenleri aktaracağız. Banka, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olanlara önemli bir bonus hakkı sağlıyor. Ancak BES'e dahil olurken ödemeyi Yapı Kredi'ye bağlı olan kredi kartınızla gerçekleştimeniz istenecek.

200 TL'ye Kadar Bonus Ödemesi

Normal şartlarda 75 TL'lik bonus, 18 yaş altı BES'e kaydolmuş ve taksit ödemesini yapacak kişiler için 200 TL olarak güncellendi. Dolayısıyla Bireysel Emeklilik Sistemi'ne kayıt imkanı sağlandığı takdirde 18 yaş altı için verilecek olan bonusun daha da fazla olduğunu görüyoruz. BES'te ödeme aracınızı Yapı Kredi kartınız olarak belirlemeniz gerekmektedir.

SMS ile Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankanın bonus kampanyasına isterseniz World Mobil indirerek kampanyaya uygulama üzerinden katılabilir, isterseniz de SMS üzerinden başvuru sağlayabilirsiniz. SMS üzerinden katılım için KAZANBES yazıp bir boşluk bırakın, müşteri numaranızı 4454'e kısa mesaj olarak gönderin.
28 Şubat'a Kadar Ödeme Şartı
BES ödemesinde en az 250 TL'lik ilk taksitin tahsilatı sağlandığı vakit bonuslar tarafınıza iletilecektir. Bunun da 28 Şubat 2023 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Öte yandan emeklilik sistemi olarak Allianz Yaşam ve Emeklilik'e ait olan bireysel ve gruba bağlı emeklilik planı kabul edilecektir.