Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'na ait sıfır veya ikinci el taşıt kredisi faiz oranları merak ediliyor. Düşük faizli kredi veren kamu bankalarında son durum nedir? Araç satın almayı planlıyorsanız bu detayı unutmayın. Bankalardaki kredi durumu haberimizde...

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Kamu bankaları, araç satın alacak müşterilerine özel krediler sunmaktadır. Taşıt kredisindeki faiz oranlarından ödeme planına kadar pek çok yöntem merak ediliyor. Üstelik, eğer sıfır veya ikinci el bir araç satın almayı planlıyor iseniz bu detayları göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Aracın faiz oranı ve değeri doğrultusunda işlem sağlanıyor. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nın güncel kampanyalarına ilişkin detaylar aktarıldı. 

Bankaların Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası, taşıt kredisinde kasko ve kaskosuz ayrımına giderekten iki farklı faiz oranı sunuyor. Kaskolu için %1,61 faiz oranı sunulurken, kaskosuz için ise %1,63 faiz oranı devreye girmekte. Halkbank 0 Km taşıt kredisinde %1,63 faiz oranı ile kredi veriliyor. Halkbank'ın 2. el taşıt kredisinde %1,65'ten başlayan faiz oranları dikkat çekmekte. 

Vakıfbank'ta %1,59 Faiz Fırsatı!

Vakıfbank ise diğer kamu bankalarından bir tık önde gözüküyor. %1,59'dan başlayan sıfır ve ikinci el taşıt kredisi imkanını müşterilerine sunmaktadır. Eğer kredi başvurusunda bulunacaksanız SMS, mobil uygulama veya diğer yöntemler üzerinden rahatlıkla iletişim sağlayabilirsiniz. Kredi başvurunuz sahip olduğunuz kredi notuna da bağlı olarak olumlu veya olumsuz sonuçlanabilir.