Getir ve Banabi çöktü! Getir çöktü! Yemeksepeti Banabi çöktü! 10 Nisan tarihinde sokağa çıkma kısıtlaması olması nedeniyle Getir ve Banabi çöktü! Peki Getir ve Banabi ne zaman düzelecek? Sipariş vermeye ne zaman başlanacak? Son Dakika Getir ve Banabi çök

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme
Getir ve Banabi çöktü! Getir çöktü! Yemeksepeti Banabi çöktü! 10 Nisan tarihinde sokağa çıkma kısıtlaması olması nedeniyle Getir ve Banabi çöktü! Peki Getir ve Banabi ne zaman düzelecek? Sipariş vermeye ne zaman başlanacak?

Son Dakika Getir ve Banabi çöktü!

Hafta sonu en çok kullanılan uygulamalar olan getir ve Yemeksepeti ait olan Banabi çöktü! 10 Nisan tarihinde Getir giriş yapılamıyor, Banabi giriş yapılamıyor. Getir ve Banabi ne zaman düzelecek?

Getir ve Yemeksepeti neden girmiyor?

10 Nisan tarihinde Getir tamamen çöktü! İos ve Android uygulamalarında Getir erişim sağlanamıyor. Getir hemen ardından Yemeksepeti de çöktü! Yemeksepeti ve Yemeksepeti ait olan Banabi giriş sağlanamıyor!

10 Nisan 2021 Getir ve Yemeksepeti ne zaman düzelecek?

Getir ve Yemeksepeti uygulaması yoğunluk nedeniyle çöktü! Gün içerisinde hızlı bir şekilde düzelmesi bekleniyor.

Getir ve Yemeksepeti 10 Nisan kaça kadar çalışıyor?

Hem getir hem yemeksepeti 10 nisan tarihinde 12 kadar çalışıyor.