Beşiktaş, Ekim ayında Premier Lig ekibi Leicester City'den kiralık olarak kadroya dahil edilen Rachid Ghezzal'ı renklerine bağlamak istiyor, Leicester ise kapıyı 7 milyon eurodan açıyor. Beşiktaş'ta kalmak isteyen Ghezzal'ın menajeriyle Leicester City yön

Geçen yıl Ekim ayında Premier Lig ekibi Leicester City'den kiralık olarak Beşiktaş'a gelen Cezayir asıllı Fransız futbolcu Rachid Ghezzal, siyah beyazlılarla çıktığı maçlarda 4 gol ve 15 asistle oynadı. Gelen haberlere göre Süper Lig'de lider olan Beşiktaş'ta yönetim, sezon sona ermeden Ghezzal'ı kadrosuna katmaya hedefliyor.

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak! Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak!

Leicester, kapıyı 7 milyon eurodan açıyor!

Beşiktaş'ın "Ghezzal'ı bize verin" şeklindeki teklifine Leicester City yönetiminin "Sezon sonu görüşelim" yanıtını verdiği ileri sürülüyor. Ghezzal'ı başka takımlara kaptırmak istemeyen siyah beyazlıların temaslarına hız kazandırdığı kaydediliyor. Leicester City'nin Ghezzal için kapıyı 7 milyon eurodan açtığı söyleniyor. Ghezzal'ın tavrı sayesinde İngiliz ekibinin bu bedeli düşürebileceği ifade ediliyor.

Ghezzal'ın ısrarı sayesinde ücret düşebilir!

Beşiktaş'ta forma şansı bulan ve mutlu olduğu belirtilen Ghezzal'ın da gelecek sezon siyah beyazlıların formasını giymek istediği kaydedildi. İngiliz ekibi Leicester City ile 2022 yılının Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunan Rachid Ghezzal'ın da Türkiye'de kalmak istemesi durumu değiştiriyor. Zira Ghezzal'ın Beşiktaş'ta kalması için diretmesi durumunda Leicester City'nin 7 milyon eurlouk bedeli 5 milyon euroya indirebileceği belirtildi.

Siyah beyazlılarda kalmak istediği belirtilen 28 yaşındaki Rachid Ghezzal'ın bu isteğini Leicester yönetimiyle menajerine bildirdiği vurgulandı. Olimpik Lyon, Monaco ve Fiorentina gibi kulüplerin formasını giyen Ghezzal'ın, Leicester City'nin planları arasında yer almadığı aktarıldı.