Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam , Nesrin Cavadzade , Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay'ın paylaştığı Yasak Elma'da entrikalar tam gaz devam ediyor. Yayınlanan 108. bölüm fragmanı kafaları karıştırarak olay oldu. Nilperi Şahinkaya'nın canlandırdığı Cansu karakterinin  elinde silahla partiyi basması ve ateş etmesi heyacanları artırdı. Peki Yasak Elma'da kim ölecek? Diziye veda eden isim kim?

Yasak Elma'da Barış Kılıç'ın diziye yeniden dönmesi ile tamamen senaryo değiştirildi. Yasak Elma seyircileri Ender ve Kaya ikilisini tekrar bir arada görmek istedi ve yapım sürpriz yaparak Barış Kılıç'ı tekrar diziye dahil ettti. Böylelikle EnKay aşkı yeniden ekranlara gelecek. Fakat  Yasak Elma'da 4. sezonunda dahil olan Nilperi Şahinkaya'nın canlandırdğı  Cansu karakteri ise bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde bir kişiyi öldürerek diziye veda edecek. 

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Cansu Kimi Öldürecek?

Yayınlanan fragmanda; Cansu'bir kişiyi öldürüyor ve bir kişi yaralıyor.  Bu isimlerin Asuman ve Ender olduğu düşünülüyor. Yıldız'ı vurmak isteyen Cansu annesini vuruyor. Asuman'ın Yıldız'ın önüne atladığı ve kızının hayatını kurtararak kendisinin öldüğü öne sürülüyor. Böylelikle diziye veda eden ismin Melisa Doğu olduğu iddia ediliyor. Yaralanan kişinin ise Ender olduğu ve  bu durumun Kaya'nın ve Ender'in yeniden yakınlaşmasına neden olacağı düşünülüyor. Çağatay ile boşanma aşamasına gelen Yıldız'ın evliliğini kurtarmak için hamile olduğu yalanını söylediği görülüyor. Böylece Yıldız bu hamlesi ile boşanma durumunundan şimdilik kurtuluyor.

Yasak Elma'da Nilperi Şahinkaya ile beraber kimin veda edeceği yayınlanacak olan 108. bölümde belli olacak. Yasak Elma yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00'de Fox Tv'de...

Editör: İlan35