Global Call Help Turkey paylaşımları nedir? Vatandaşlar dünya ülkelerinden Türkiye için yardım istedi! Global Call ne demek?

Sosyal medyada Global Call postları paylaşılmaya başlandı. Peki Global Call ne demek?

Türkiye yanıyor! Yangınlara müdahale edilmiyor! Helikopter ve yangın söndürme uçaklarımız yok! Vatandaşlar artık dayanamayarak dünyadan yardım istemeye başladı!

Sosyal medya siteleri Twitter ve Instagram'da yanan ormanlarımız yanan canlarımız için vatandaşlar dayanamadı ve dünya ülkelerinden yardım istedi!

Türkiye Yardım İstiyor!

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

E7u3L4IXsAUm-pE

Türk vatandaşlar sosyal medya hesapların Türkiye için yardım istiyor! Yetkililerin bir şey yapmadığını söyleyen vatandaşlar dünyadan yardım istiyor.

Türkiyeli vatadaşlar Global Call postları atarak Help Turkey dedi. Paylaşımda yangını durdurmamız için uçağa ihtiyacımız var dendi.

GLOBAL CALL NE DEMEK?

Global Call dünya çapında yardım çağrısı anlamında gelen Global (Küresel) Call (Çağrı) kelimelerinden bir araya gelen bir yardım çağrısıdır.