Koronavirüs nedeniyle getirilen yasaklar, düğün yapmak isteyenlerin cebini yakıyor. Tedbirler kapsamında törenler kısa tutuluyor ve sınırlı sayıda davetli gelebiliyor.

A101 Xiaomi Redmi Note 11'de İndirim Yaptı! Cep Telefonu Arayanlar Doğru A101'e! A101 Xiaomi Redmi Note 11'de İndirim Yaptı! Cep Telefonu Arayanlar Doğru A101'e!
Koronavirüs nedeniyle getirilen yasaklar, düğün yapmak isteyenlerin cebini yakıyor. Tedbirler kapsamında törenler kısa tutuluyor ve sınırlı sayıda davetli gelebiliyor. Salon fiyatını umursamayan ve koronavirüs de kapmak istemeyen çiftler gözünü havaya dikti.Salgında bir şekilde düğün yapmak isteyen çiftlere ilginç bir seçenek sunuldu. Air Charter Service, düğününü gökyüzünde gerçekleştirmek isteyenlere özel bir seçenek sunuyor. Uçak kiralama şirketi olan Air Charter Service'in bu seçenek için en düşük fiyatı 18 bin dolardan başlatıyor.


Düğün kaç saat sürüyor?


Gökyüzünde süren bu düğünler iki saat sürüyor. Seçenekler arasında 16 koltuklu ve 6 koltuklu seçenekler var. Düğünün fiyatı çiftlerin isteklerine göre farlılık gösteriyor. Havalimanına araba ile götürülmek, çiçek, yiyecek ve içecek seçenekleri en temel paket olarak görünüyor.


Fiyatlar ne kadar?


Eğer düğün, yalnızca gelin ve damattan meydana geliyorsa fiyat 18 bin dolar oluyor. Şayet havada kalabalık bir düğün yapılmak istenirse bu tarz bir düğün 28 bin dolardan başlıyor. Bu tarz uçaklarda 16 koltuk bulunuyor. Uçuş rotasının ise çift tarafından belirlendiği ifade ediliyor.