TRT'nin başlar başlamaz Cumartesi akşamları zirve olan dizisi Gönül Dağı dizisinde sürpriz ayrılık! Gönül Dağı'nın başrol oyuncusu Gülsim Ali İlhan diziden çıkıyor! Yozgat'ya yapamayan ve İstanbul'a dönmek oyuncu, diziye gelen Dilek ve Taner yakışmıyor el

Tarım Kredi İndirimini Yaptı! Etin Kilosunu 89,90 TL'ye Düşürdüğünü Açıkladı! Tarım Kredi İndirimini Yaptı! Etin Kilosunu 89,90 TL'ye Düşürdüğünü Açıkladı!
TRT'nin başlar başlamaz Cumartesi akşamları zirve olan dizisi Gönül Dağı dizisinde sürpriz ayrılık! Gönül Dağı'nın başrol oyuncusu Gülsim Ali İlhan diziden çıkıyor! Yozgat'ya yapamayan ve İstanbul'a dönmek oyuncu, diziye gelen Dilek ve Taner yakışmıyor eleştirilerini de kaldıramadı ve diziden ayrılmak istediğini yapımcıya iletti. Berk Atan'ın yeni partneri kim olacak?

Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanır yayınlanmaz Cumartesi akşamları reytinglerde zirveyi Survivor'a dahi kaptırmamayı başardı. Ancak reytinglerde birinci olan Gönül Dağı'dan üzücü bir ayrılık haberi geldi. Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali diziden ayrılıyor.

Berk Atan'ın Taner karakterini canlandırdığı dizide Gülsim Ali'nin canlandırdığı Dilek karakteri seyirci tarafından birbirlerine yakıştırılmamıştı. Gülsim Ali kendisine gelen eleştirilerden bir hayli huzursuz oldu. Daha fazla dayanamayan Gülsim Ali, bozkırda da yapamayınca yapımcıya ayrılık isteğini iletti.

Yozgat'ta çekimleri devam eden Gönül Dağı dizisinden ayrılık haberi geldi. Dizinin başrol oyuncularından Gülsim Ali diziden ayrılmak istedi. İstanbul'a dönmek isteyen Gülsim Ali, gelen eleştirilere de daha fazla dayanamadı. Gülsim Ali'nin canlandırdığı Dilek karakteri ile Berk Atan'ın canlandırdığı Taner karakterinin aşkı seyirci tarafından beğenilmemiş ve Berk Atan ile Gülsim Ali birbirlerine yakıştırılmamıştı.

SON 3 BÖLÜM! TANER'İN YENİ PARTNERİ KİM OLACAK?

Reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisinde Gülsim Ali diziden ayrılacak. Senaryo gereği Dilek yeni bir aşka yelken açıp Yozgat'tan ayrılacak. 3 Bölüm sonra diziden ayrılacak olan Gülsim Ali'nin yerine gelecek isim şimdiden merak ediliyor.

Gönül Dağı dizisinde Taner'in yeni partneri kim olacak şimdiden merak konusu oldu. Yapım şirketi yeni oyuncu için aramalara şimdiden başladı. Yapım şirketi özellikle Yozgat'taki çekimleri sorun etmeyecek bir kadın oyuncu için işi sıkı tutuyor.