ATV ekranlarında yayınlanan Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu, başrolünde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Özge Törer, Seçkin Özdemir, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan ve Cüneyt Arkın gibi y

ATV ekranlarında yayınlanan Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu, başrolünde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Özge Törer, Seçkin Özdemir, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan ve Cüneyt Arkın gibi yıldız isimlerin yer aldığı Kuruluş Osman'da başrol diziden ayrılıyor! Kuruluş Osman dizisinin en sevilen oyuncusu bugün sette son günüydü!

Kuruluş Osman'da ayrılık!

Yayınlandığı her çarşamba günü en çok izlenen ve en çok sevilen dizi olan Kuruluş Osman'da başrol ayrılığı! Oyuncu kadrosuyla sürekli dikkat çeken Kuruluş Osman dizisinde hayranlarını çok üzen bir ayrılık yaşanıyor! Kuruluş Osman sevilen ismi bu hafta diziye veda ederek ekran macerasını tamamlıyor!

Kuruluş Osman Bamsı ölüyor!Hem Diriliş Ertuğrul hem Kuruluş Osman dizileriyle en çok sevilen isim olan Bamsı Beyrek karakteriyle Bamsı bey diziye veda ediyor. Nurettin Sönmez'in canlandırdığı ve çok sevilen Bamsı karakteri bu hafta ekranlara gelen bölümde ölerek diziye veda ediyor!

Nurettin Sönmez yapımla vedalaştı!

6 yıldır Bozdağ Film'le beraber olan hem Diriliş Ertuğrul, hem Kuruluş Osman dizilerinde başrol olan Nurettin Sönmez, 6 yıl sonra bugün son set günüyle dizi setindeydi. Oldukça hüzünlü bir vedanın olduğu sette Nurettin Sönmez duygusal anlar  yaşadı! Bu çarşamba günü diziye veda edecek Nurettin Sönmez, yeni bir proje için de çalışmalara başladığını duyurdu!

Kuruluş Osman'a bir transfer daha!Bamsı Beyrek diziden ayrılması sonrası Kuruluş Osman bir transfer daha yaptı. Ünlü oyuncu Funda Güray, Kuruluş Osman dizinin bu çarşamba yayınlanacak bölümde dizi ekibine katıldı! Funda Güray, dost gibi görünen düşman karakterini canlandıracak.