Google analytics bozuldu mu, neden çalışmıyor? Dünya devi arama motoru Google'ın ürünlerinden olan Google analytics doğru sonuçlar vermiyor. Son günlerde sistemi kullananlar verilerde sorun olduğunu belirterek arama motorunda neden bu sorunun yaşandığını bulmaya çalışıyor. Peki, Google analytics neden çalışmıyor? Google analytics çöktü mü, bozuldu mu?

Dünya devi Google son dönemlerde kullanıcıların yaşadığı sorunlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Birçok kişinin gün içinde defalarca kullandığı Arama motorunun bazı ürünlerin de sorun var. Özellikle internet sitesi sahibi olanların çok sık tercih ettiği Google analytics uygulaması doğru veri sonuçlarını kullanıcılara ulaştırılıyor. Son günlerde birçok kişi arama motorunda Google analytics çöktü mü, bozuldu mu gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Google analytics neden çalışıyor?

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank hesabı olanlar için önemli duyuru! Nakit isteyenlere 10.000 TL verilecek Vakıfbank hesabı olanlar için önemli duyuru! Nakit isteyenlere 10.000 TL verilecek

Google analytics çöktü mü, neden çalışmıyor?

Dünya devi Google'ın en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan Google analytics son günlerde veri aktarımında sorun yaşıyor. Yaklaşık bir haftadan bu yana Google analytics kullanıcı sayılarında sorun olduğu gözleniyor. Şu anda dünya devi Google tarafından sorunla ilgili bir açıklama yapılmış değil. Hem Türkiye'de hem de dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılar sorunla ilgili sosyal medya platformlarından şikayetlerini dile getiriyor. Verilerin genellikle yanlış aktarıldığı kullanıcı sayısının düşük olduğu söyleniyor. Google tarafından yapılan bir açıklama olması durumunda haberimizde sizlerle paylaşacağız.