2021 yılının en çekici şehirleri listesi yayınlandı. İngiltere merkezli pazar Araştırma Şirketi Euromonitor, Binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen anket sonuçlarını bugün paylaştı. Liste, şehirlerin koronavirüs salgını ile mücadelesi, sürdürülebilirliği, altyapısı, Sakinleri için yaşam kalitesi ve ekonomisi ile turistleri cezbetmesi ve ağlaması açısından değerlendirilmesi sonucu Hazırlandı. 2021 in en çekici şehirleri listesinde Türkiye'den de bir şehir yer alıyor.

2021 yılının en çekici şehirleri listesi yayınlandı. Listede bulunan şehirler gerek cezbedici olması, gerek ekonomik gerekse Sakinleri için yaşam kalitesi açısından değerlendirildi. Hatta bu yıl bu şehirlerini koronavirüs ile mücadelesi de göz önünde bulundurularak bizde hazırlandı. Hazırlanan listede Türkiye'den de bir şehir bulunuyor. İşte 2020'nin en çekici girme şehri…

İstanbul'da listede yer alıyor

İngiltere merkezli pazar Araştırma Şirketi Euromonitor, 2021 yılının en çekici şehirleri listesini yayınladı. Listede dünyanın en gözde şehirleri yer alırken İstanbul'da listeye girmeyi başardı.

2021’in en çekici 20 şehri

1. PARİS

2. DUBAİ

3. AMSTERDAM

4. MADRİD

Protestolar Durmuyor: Fransa’da emeklilik reformuna karşı çıkanlar gözaltına alındı! Protestolar Durmuyor: Fransa’da emeklilik reformuna karşı çıkanlar gözaltına alındı!

5. ROMA

6. BERLİN

7. NEW YORK

8. LONDRA

9. MÜNİH

10. BARSELONA

11. VİYANA

12. MİLANO

13. PRAG

14. LOS ANGELES

15. TOKYO

16. DUBLİN

17. LİZBON

18. FRANKFURT

19. ZÜRİH

20. İSTANBUL