Konya’daki "İz Bırakan Ezgiler" konseri sırasında yaşananlar sonrası, sosyal medyanın gündemi olan genç merak edildi. 'Konya uyan artık AK Parti'ye oy verme' Diyen Genç Kim? Adı Ne? Tutuklandı mı? soruları sorulurken gencin gözlatı öncesi darp haberi de geldi.

AKP'nin kalesi olarak bilinen Konya'da, hem deGençlik ve Spor Bakanlığı'nın Konya’da gerçekleştirdiği 5. İslami Dayanışma Oyunları kapsamında gerçekleşen  'İz Bırakan Ezgiler' konserine bir genç "Konya uyan artık AK Parti'ye oy verme" diye haykırarak damga vurdu.

Önce organizasyon aksaklıkları sonra ile teknik aksamalar şeklinde gerçekleşen olaylar ile gündeme düşen İslami Dayanışma Oyunları, bugün de "İz Bırakan Ezgiler" konserinde yaşananan ilginç anlar ile dikkat çekti.

'Konya uyan artık AK Parti'ye oy verme' Diyen Genç Kim? Adı Ne? Tutuklandı mı?

Konya'daki İz Bırakan Ezgiler konseri sırasında bir genç sahneye atladı: ' Konya uyan artık AK Parti'ye oy verme'

Konya'da gerçekleşen ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun da katıldığı konser sırasında bir genç sahneye fırladı ve "Konya uyan artık AK Parti'ye oy verme" diye bağırınca önce sosyal medyanın sonra ise tüm Türkiye'nin gündemi oldu.

Bu arada Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan M.O., isimli gencin daha sonra serbest bırakıldığı öğrenilirken sosyal medyadan darp edildiği haberi geldi.

'Konya uyan artık AK Parti'ye oy verme' Diyen Genç Kim? Adı Ne? Tutuklandı mı?

İz Bırakan Ezgiler”, 5. İslami Dayanışma Oyunları için okundu

Konser devam ederken sahneye atlayarak "Konya uyan artık AK Parti'ye oy verme" diye seslenen gencin ise önce adı merak edildi, sonra da gözaltına alınıp alınmadığı...

Sosyal medyada "gencin akıbetini merak ettim" paylaşımları dikkat çekerken CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik adlı hesaptan dikkat çeken bir açıklama geldi.

"Akıbeti merak edilen bu genç arkadaşımız sahneden indikten sonra görevliler tarafından dövülmüş ve gözaltı yapılarak ifadesi alındıktan sonra savcılıkça serbest bırakılmış." denilen iddialı açıklama sosyal medyada kısa sürede tepkiler eşliğinde yankı buldu.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?