Emekliye 15.000 TL ödeme yarın sabah 09.00'da hesapta... Son dakika haberi ile eş güdümlü sizlerde emekli maaşınız üzerinden nakit alabileceksiniz.

Gözler oradaydı! Açıklama geldi! Emekliye 15.000 TL ödeme yarın sabah 09.00'da hesapta... Emekli olan vatandaşlar amacıyla 15000 TL'ye bağlamında ödeme verecek olan bankalar belli oldu. Nakit para ihtiyacınızın olması halinde emekli maaşınız hesaplarınız üzerinden gerçekleştireceğiniz müracaat ile eş güdümlü sizlerde süratli bir şekilde 36 ay vadeye kadar 15000 TL ödeme alabilirsiniz. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden gerçekleştireceğiniz gereksinim kredisi kampanya müracaatı ardından müracaatlarını değerlendirecek olan müşterilerin süratli bir şekilde hesaplarına ödemeler yapacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması halinde, Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalardan maaş alıyorsanız, şubelere gitmeden mobil uygulamalar üzerinden de prosedür yapabilirsiniz.

15 bin TL'ye kadar müracaat nasıl yapılır?

Emekli olan vatandaşlar 15 bin TL nakit kullanmak istiyorlarsa müracaatlarını internet bankacılığı üzerinden ya da resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması halinde kredi kullanacak olan yurttaşların 3 sene vadeye kadar prosedür yapacakları bu kampanyada tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar banka şartlarına ideal olması halinde emekli maaş hesabı üzerinden kredi onayı alabilecek. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Emekli maaşınızı diğer bir bankadan alıyorsanız ve kamu bankalarını taşımak istiyorsanız e devlet sistemi üzerinden ya da Sosyal Sigortalar Kurumu üzerinden maaş, taşıma işlemlerini yapabilir, daha sonra şubelere giderek yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz. 

Nakit ihtiyacınızın olması halinde size en yakın Vakıfbank ve Halkbank şubelerine gidecek olan emekliler, yalnızca 15.000 TL değil aynı vakitte borç aktarımı kredisi kampanyasına başvuru göstererek daha yüksek limitli krediler alabiliyorlar.