İslam Memiş beklenen açıklamayı duyurdu. İslam Memiş tarafından yapılan açıklamaların ardından birçok yatırımcı bankalara akın etmeye başladı.

Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı! Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı!

1800 TL olacak! Elinde altın olan baksın... Gram altın için göbek attıracak tarih! Kişiler altın yatırımlarını artırarak İslam Memiş tarafından açıklanan tarihe kadar bekleme kararı aldı. İslam Memiş tarafından yapılan açıklamalarla beraber altının yıl sonuna doğru 1400 TL bandına geleceğini dile getirdi.

İslam Memiş tarafından yapılan açıklamaların ardından kişiler altın yatırımlarını artırma kararı aldı. İslam Memiş zorlu ekonomik süreçlerden geçen Türk ekonomisinde ciddi global düşüşlerin yaşandığını dile getirdi. İslam Memiş ABD FED faiz bankası tarafından yapılan açıklamalara da dikkat çekerek 1400 TL tutarında bir yükseliş trendinin gelişeceğini dile getirdi. İslam Memiş’in bu açıklamasının ardından gözler her gün altının fiyatında!

2023 Yılında Artışlar Yaşanacak!

2023 yılının son yıllarına doğru ise altın fiyatlarının seçimlerden sonra yaklaşık olarak 2000 TL bandına kadar dayanmasını beklediğini dile getirdi. Altın fiyatlarında yaşanan sert yükseliş trendinin yaşanmasında Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan global çaplı sert gelişmelerde etkili oluyor. Bütün dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgının küresel etkileri de hala günümüzde Türkiye gibi 3. Dünya ülkelerinde hissedilmeye devam ediyor. 

Türkiye’de yaşanan son günlerdeki enflasyon verilerinin ciddi oranda yükseliş hareketine girmesiyle beraber enflasyon verileri %50’i aşmış oldu. Enflasyonda yaşanan yükselişlerle beraber BİST sert düşüşler gerçekleştirdi. Borsa İstanbul’da yaşanan sert düşüşlerle beraber altın fiyatlarında da artışlar yaşanmaya başladı. Türk ekonomisinin her geçen gün değer kaybetmesiyle beraber enflasyon verilerinin artış göstermesi altın fiyatlarını artıran en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. Bu artış ülkemizde de çok yoğun olarak hissedildi. Altın ve dövizde kısa sürede çok büyük yükselişler yaşanırken altın ile ilgili yükselişin devam edeceği yapılan yorumlarda yer alıyor. 

1800 TL Olacak!

İslam Memiş tarafından yapılacak olan yeni açıklamaları yatırımcılar bekliyor. İslam Memiş tarafından yapılacak olan açıklamalarda yakın bir tarihte yeni rekor tarihinin açıklanması bekleniyor. İslam Memiş son yapmış olduğu rekor tahminlerde 2022 yılının sonlarına dikkat çekerek 1800 TL tutarına fiyatların yükselmesini beklediğini dile getirdi.