Ülkemizin en çok tercih edilen kişisel bakım ve kozmetik market zinciri Gratis indirim kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. 13-15 Mart tarihlerinde geçerli Gratis indirimli ürünler kataloğu yayınlandı. Gratis aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alıyor? Gratis makyaj, cilt bakımı ve saç ürünlerine ne kadar indirim yapacak? İşte detaylar…

Kişisel bakım ve kozmetik market zinciri Gratis tarafından Ramazan Bayramı öncesi dev indirim kampanyası düzenledi. Makyaj, cilt bakımı ve saç ürünlerinde yüzde 60 oranında indirim yapılacağı açıklandı. Özellikle enflasyon oranlarının ve dolar kurunun artması nedeniyle makyaj malzemelerinin fiyatları yüzde 100 zamlanmıştı. Cep yakan ürünleri satın almak isteyen vatandaşlar Gratis indirim kampanyalarını yakından takip etmeye başladı. Gratis indirim kampanyası 13-15 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

gratis-kisisel-bakim

Gratis Kart ile İndirim Keyfi

Gratis 13-15 Mart indirimli ürünler kataloğu yayınlandı. 81 ilde mağazadan ücretsiz teslimat fırsatının da sunulduğu indirim kampanyası online satışları kapsayacak. Gratis aktüel ürünler kataloğundaki indirimli ürünleri satın alabilmeniz için Gratis Kart sahibi olmanız yeterli olacak. Sadece Gratis Kart sahipleri için geçerli olan indirim kapsamında makyaj malzemeleri, cilt bakımı ve saç ürünlerine yüzde 60 oranında indirim uygulanacak. Gratis Kart sahibi değilseniz; herhangi bir Gratis şubesine giderek satın alabilirsiniz. Ayrıca, https://www.gratis.com/sign-in?loggedIn=false&page=profile_gratisCard adresine giderek Gratis sistemine üye olabilirsiniz. Gratis resmi internet sitesi aracılığı ile Gratis Kart satın alınabilir.

mkm-metal-gratis-4_16_9_1552974801

Gratis Makyaj Ürünlerinde Yüzde 50 İndirim

Gratis bayram ettiren indirim kampanyasında makyaj ürünlerine yüzde 50 indirim uygulanacağı açıklandı. Gratis’ta satışa çıkarılan tüm makyaj markalarını kapsayan indirim fondöten, pudra, kapatıcı, allık, bronzer, far paleti, göz kalemi, eyeliner, maskara, ruj, makyaj sabitleyici vb. için geçerli olacak. Örneğin ekstra hacim veren siyah maskaranın fiyatı 109 TL’den 54 TL’ye inecek. Beaulis markasına ait 100 black maskara ise 34 TL’den satışa çıkarılacak. Wet in wild mega clear maskara ise 81 TL yerine 40 TL’ye satın alınabilecek. Gratis online üzerinden verdiğiniz siparişler için kargo ücreti ödemenize de gerek bulunmuyor. Gratis mağazalarına ücretsiz teslimat imkanı sunuluyor.

gratis-QECd_cover

Gratis İndirimi Tüm İhtiyaçları Kapsıyor

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

13-15 Mart tarihleri arasında geçerli olan Gratis indirim kampanyası sadece güzellik ürünleri ile sınırlı tutulmuyor. Aynı zamanda kişisel bakım ürünlerinde de yüzde 50 oranında indirim yapılacağı açıklandı. Her kadının temel ihtiyaçları arasında yer alan hijyenik ped için farklı markaların ürünlerinde indirim yapılacak. Örneğin Orkid marka platinum kanatlı uzun (gece) hijyenik ped fiyatı 86 TL yerine 43 TL’ye düşürülecek. Molped marka süper ekonomik püre ve soft süper eko ped 85.50 TL’den 42.50 TL’ye satılacak. İntim temizleme bezi fiyatları 23 TL’ye düşürülürken; günlük ped çanta paketlerinde de 50 TL’ye kadar indirim uygulanacak.