Yetişkin film yıldızı Stormy Daniels, ilişkisini gizlemek amacıyla eski ABD Başkanı Trump tarafından 'sus payı' verildiğini iddia etti ve Trump'ın hesap vermesi gerektiğini söyledi. Daniels, eski başkanın hapse girmesi gerektiğini düşünmediğini, ancak kimse dokunulmaz olmamalı ve başkan dahil herkesin eylemlerinden sorumlu tutulması gerektiğini vurguladı.

Yetişkin film oyuncusu Stormy Daniels, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın ilişkilerini gizlemek için 'sus payı' verdiği iddialarına ilişkin İngiliz yayıncı Piers Morgan'a açıklamalarda bulundu.

Medyada yer aldığından beri ilk kez açıklama yapan Daniels, Trump'ın hesap vermesi gerektiğini söylerken hapse girmesi gerektiğini düşünmediğini belirtti. Daniels, "Eğer diğer suçlamalar doğruysa, kesinlikle suçlu bulunur, ancak Trump'ın bana karşı işlediği suçlar nedeniyle hapiste olması gerektiğini düşünmüyorum" dedi.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Trump'ın mahkemeye çıkmasıyla ilgili olarak şok olduğunu ifade eden Daniels, "Sorumlu tutulmayacağını, kurtulacağını düşündüm" şeklinde konuştu.

Stormy Daniels: "Kimse dokunulmaz olmamalı"

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın ilişkisini gizlemek için 'sus payı' verdiği iddia edilen yetişkin film yıldızı Stormy Daniels, İngiliz yayıncı Piers Morgan'a verdiği röportajda açıklamalarda bulundu.

Medyada yer bulmasının ardından ilk kez konuşan Daniels, "Kral tahttan indirildi, artık dokunulmaz değil. Kimse dokunulmaz olmamalı, görev tanımınız ne olursa olsun. Başkan dahi olsanız eylemlerinizden sorumlu tutulmalısınız" dedi.

Daniels, geçen hafta Morgan'la yapmayı planladığı röportajı 'güvenlik kaygıları' nedeniyle ertelediğini ve tehditler aldığını belirtti. Aldığı her 10 mesajdan birinin ölüm tehdidi olduğunu söyleyen Daniels, mesaj atanların üslubunun giderek daha şiddetli hale geldiğine dikkat çekti ve "Canlı bomba gibiler, ruhlarının derinliklerinde doğru şeyi yaptıklarını hissediyorlar" ifadelerini kullandı.

Trump, Stormy Daniels davasında hâkim karşısına çıktı

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Stormy Daniels ile yaşadığı ilişkiyi gizlemek için verdiği 'sus payı' nedeniyle hâkim karşısına çıktı ve ABD tarihinde yargılanan ilk eski başkan oldu. 36 farklı suçlama ile karşı karşıya olan Trump'ın cezası 136 yıla kadar uzanabilir. Suçlamalar arasında evrakta sahtecilik, 2016 seçimlerine müdahale, suçları gizlemek, olumsuz bilgileri engellemeye çalışmak ve iki kadına sessiz kalması için ödeme yapmak da bulunuyor. Gözaltına alınmasını takiben suçlamaları reddettiği için kefaletle serbest bırakılan eski başkanın yargılanma süreci devam ediyor.