Gri dizisi konusu izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Dizi severler merakla beklenen Gri dizisinin oyuncu kadrosunu, nerede ve ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Detaylar haberimizde …

Gri dizisi hem hikayesi ile hem de oyuncu kadrosu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Dizi severler Gri dizisinin konusunu, oyuncu kadrosunu, nerede ve ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Öte taraftan Gri dizisinin dijital platformda mı yoksa televizyon da mı yayınlanacağı da merak ediliyor.

3_1280x720-3Gri Dizisi Konusu Ne?

Merakla beklenen Gri dizisi harika bir hikaye ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu oldu. Gri dizisinde birbirinden yetenekli isimler de yer alıyor. Gri dizinin yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler oturuyor. Yapım şirketi olarak OGM Pictures hazırlıkları sürdürüyor.

Yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler’in oturduğu, yapımcı firma olarak projeye OGM Pictures imzası olan Gri dizisinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme aldı. Merakla beklenen dizinin hikayesi ile alakalı olarak detaylar henüz net bir şekilde bilinmiyor. Heyecanla beklenen Gri dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular da merak konusu oldu.

4_1280x720-1

Gri Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler’in oturduğu Gri dizisi, 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan dijital platform Disney Plus’ta izleyici ile buluşacak. Dizi severler dizinin yayın tarihini de araştırmaya başladı.

Disney Plus’ın yeni projeleri arasında yer alan Gri dizisi başrol için Kenan İmirzalıoğlu ile görüşme yaptı. Ancak ATV ekranlarının en çok izlenen ve sevilen yarışma programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster’ de sunuculuk yapan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşamayan Gri dizisinin başrolü için bir başka ünlü isim ile anlaşıldı.

Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları

Türkiye’de 14 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ta izleyici ile buluşacak olan Gri dizisi izleyicileri ekrana kilitleyeceğe benziyor. Dizinin başrolünde Türkiye’nin en iyi oyuncularından biri olan Timuçin Esen ile anlaşıldığı söylendi. Öte taraftan yakında okuma provaları başlayacak olan dizinin diğer başrol oyuncusu olarak da Alican Yücesoy belirlendi. Başarılı oyuncu Alican Yücesoy Gri dizisinin Bora karakterini canlandıracak. Gri dizisinin 14 Haziran 2022 tarihinde açılacak olan Disney Pulus platformunda ilk bölümünü yetiştirmesi bekleniyor.