Gübre desteği almak isteyenler için gerekli ödemeler yapılıyor. Tarımsal destek paralarının yanı sıra bu sefer bakanlık yerine farklı bir kaynaktan açıklama geldi. Toplamda kaç çiftçi ödeme alacak?

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

Tarımsal destekler çiftçiler için oldukça büyük öneme sahip. Öyle ki gübre desteği sahibi olacaklar bu fırsatı kaçırmamaya özen göstermeli. Gelen son açıklamada ise gübre desteklerinin verildiği duyuruldu. Güncel olarak bizleri bekleyen detaylar ve dahası haberimizde.

Gübre Desteği Çiftçiye Verildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden gelen açıklamada gübre desteklerinin çiftçilere verildiği iletildi. Belediye Başkanı Mustafa Demir, açıklamasında “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ‘Samsun’un önceliği, tarımın geleceği’ ilkesi ile her geçen yıl katkımızı artırdığımız tarım sektöründe bu çalışmaları gördükçe ne kadar isabetli davrandığımızı görüyoruz. Tarım bizim vazgeçilmezimiz olup bundan sonraki süreçte de yeni çalışma ve projelerle Samsunlu üreticilere katkı sunmaya devam edeceğiz”  dedi.

gübredestek2

Tarımsal Destek Paraları Ödeniyor

Tarımsal destek yalnızca mal yardımlarıyla olmuyor. Aynı zamanda bakanlığın düzenli olarak maddi ödemeler yaptığını da biliyoruz. Sizler de gerekli yerlere başvuru yaptıysanız ödemenizi alabileceksiniz. Tarımsal destek ödemeleri her ay düzenli olarak çiftçilerin hesabına yatırılıyor.