En çok tercih edilen özel bankalardan birisi olan QNB Finansbank, günde 13 lira taksitli 10 bin liralık kredi kampanyasını açıkladı.

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş ve döviz kurundaki artış nedeniyle vatandaşlar ekonomik açıdan oldukça zor günler yaşıyor. Borcunu ödemek veya temel ihtiyaçlarını karşılamak istediği için acil para bulmaya çalışan bu kişiler, soluğu bankalarda alıyor. Yüksek faizli kredi veren bankalar yerine kısa süreliğine faizleri düşüren bankaları tercih ediyor. Bankalar da, diğer bankalarla rekabet edebilmek için hem faizleri düşürüyor hem de erteleme seçeneği sunuyor.

Bu bankalardan biri de QNB Finansbank oldu. En uygun ihtiyaç kredisi veren özel bankalardan biri olan QNB Finansbank, vatandaşlara günde sadece 13 liraya 10 bin liralık ihtiyaç kredisi alma fırsatı tanıdı. 36 ay vade süresinin yanı sıra ilk ödemeyi 3 ay erteleme şansı da verildi.

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ!

Paraya ihtiyacım var diyen vatandaşa yardım eli uzayan QNB Finansbank, diğer özel bankalara kıyasla son derece uygun faiz oranı sunuyor. Üstelik vatandaşlara 3 ay erteleme fırsatı da veriyor. Yani şimdi kredi çeken biri, ilk ödemesini Şubat 2023’te yapmaya başlayabiliyor. Banka tarafından yayınlanan duyuruda, ilk 3 ay ödemesiz, en fazla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için uygulanacak olan faiz oranının yüzde 1,74’ten başlayacağı belirtilmiştir.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Acil nakit ihtiyacını karşılamak için QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünen vatandaşlar için örnek ödeme tablosu paylaşılmıştır. Bu tabloya göre yüzde 1,74 faiz oranıyla, 36 ay vade imkanı kullanarak 10 bin liralık ihtiyaç kredisi çeken bir vatandaşın aylık olarak ödemesi gereken taksit tutarı yalnızca 403 lira olarak belirlenmiştir. Dileyen müşterilerin ilk ödemelerini 3 ay erteleyebileceği de internet sitesinde yayınlanan duyuruda söylenmiştir.

Nisan Ayında PARA Kazanmak İsteyenler İçin MEVDUAT Önerileri Duyuruldu! Nisan Ayında PARA Kazanmak İsteyenler İçin MEVDUAT Önerileri Duyuruldu!

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ GEREKLİ BELGELER

QNB Finansbank’a ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapacak olan vatandaşların ilk olarak nüfus cüzdanları ya da noter tasdikli suretleri ile kredi başvuru formunu hazırlaması gerekmektedir. Kişinin eğer Adres Kayıt Sistemi’ndeki adresi güncel değilse son 3 aya ait sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından birini bankaya teslim etmesi beklenir. Bunun yanı sıra, kişilerin çalışma durumuna göre gelir belgesi de banka tarafından istenmektedir. Bazı durumlarda banka ekstra belge isteyebilir. Bu belgeler; başvuru yapan kişiye ait tapu varsa tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları ve son olarak mevduat ve diğer gelir belgeleri banka tarafından talep edilebilir.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank tarafından sunulan avantajlı ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşların başvuru yapabilmesi için birden fazla kanal vardır.  Dileyen müşteriler QNB Finansbank şubelerinden, QNB Finansbank resmi internet sitesinden, mobil şubeden, cep şubeden, SMS yoluyla veya 0850 220 8 573 numaralı Finansbank kredi hattını arayarak başvurularını gerçekleştirebilir.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ SMS İLE BAŞVURU

SMS yolunu kullanarak QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların T.C. kimlik numaralarını 5030’a kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. SMS olarak gerçekleştirilen başvurunun yanıtı en kısa süre içerisinde gelecektir.