Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

21 Kasım 2020 Cumartesi 00:16:10

A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti! İşte Marketlerin açılış ve kapanış saatleri!

Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı uygulanmasının ardından A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa çalışma saatleri değişti. Peki A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa kaçta açılacak? A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa kaçta kapanacak? Süper marketler çalışma saatleri nasıl oldu. İşte A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa yeni açılış ve kapanış saatleri!

Süper market zincirleri Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa yeni açılış ve kapanış saatlerini duyurdu. Yapılan son dakika market çalışma saatleri değişme haberi gece yarısı geldi. İşte a101, Bim, Şok, Migros ve Carrefoursa kaçta açılacak ve kaçta kapanacak sorusu yanıt buldu.

Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefoursa açılış kapanış saatleri değişti!

A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa yapılan açıklamaya göre 21 Kasım tarihinden itibaren marketlerin saba 10:00 açılacağı ve akşam 20:00’de kapanacağı duyuruldu.

Hafta içi ve hafta sonu farketmeyecek!

Sokağa Çıkma Yasağı itibariyle değil Migros, Şok, A101, Bim ve Carrefoursa marketleri sadece hafta sonu değil bugünden itibaren başka bir açıklama gelene kadar bu saatlerde çalışacağını duyurdu. Hafta içi ve hafta sonu gözetilmeksizin marketlerin çalışma saatleri bu şekilde değişti.

Özellikle akşam vakti!

A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefoursa marketler için sabah Sokağa Çıkma Yasağı uygulanacağı için vatandaşlar gidemeyecek. Akşam vakti süper marketler 22:00’e kadar olan çalışma saatleri de Sokağa çıkma yasağı olacağı için hafta sonu devam edecek. Ancak burada en önemli mevzu hafta içi akşam saatlerinde çalışma saatleri. Son saatlere doğru yığılma olmaması için en geç 19:00 gibi işinizi görebilirsiniz.

BİM’DEN YAPILAN O AÇIKLAMA!

A101’den yapılan o açıklama!

Diğer marketler Şok, Migros ve Carrefoursa çalışma saatlerini bu şekilde güncelledi.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı