Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

26 Temmuz 2020 Pazar 21:28:50

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Memleketi neresi

MasterChef 2020 her akşam yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu akşam 10. bölümüyle izleyici karşısına çıkan MasterChef'te düello turu bir hayli heyecanlı geçiyor. Bugünkü düellolarda yer alan Kayhan Özekin çok merak edildi. Herkes MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Memleketi neresi aramaya başladı.

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Memleketi neresi çok merak edildi. MasterChef 2020 yılında üçüncü sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Ön eleme turunun ardından düellolara geçilen yarışmada her gün farklı farklı bir araya getirilen şeflerin seçtiği yemeği verilen sürede en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. MasterChef 10. bölümdeki düellolardan biri de Kayhan, Gizem ve Can arasında yapıldı. Somer, Danilo ve Mehmet Şef yarışmacılardan 40 dakikada Ali Nazik yapmalarını istedi. Yemeği duyar duymaz hikayesini anlatmaya başlayan sonrasında da bir hayli konuşan Kayhan ise çok merak edildi. Biz de haberimizde Kayhan Özekin kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında sorularını yanıtladık.

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Ne iş yapıyor

Kayhan Özekin, 33 yaşında. Etiler Turizm Otelcilik Lisesi mezunu. Kayhan Özekin, evli ve beş yaşında bir kızı var. Çok heyecanlı olan Kayhan Özekin, sunumu boyunca sürekli konuşması nedeniyle Mehmet Şef tarafından birkaç kez uyarıldı.

MasterChef Türkiye’de olma sebebini sıkı bir José Mourinho hayranı olan ve buna bağlı olarak futboldan verdiği örnekle açıklayan Kayhan Özekin, başaracağına olan kendine olan inancı olmasını gösterdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı