Eski defterleri açılan Rasim Ozan Kütahyalı'dan Ahmet Hakan'a ağır hakaretler geldi...

Önce “Ayşenur Arslan'ı hapse atıyorlardı, biz devreye girdik; Uğur Dündar 28 Şubat soruşturmasında korkuyordu, bizi aradı!” diyen Rasim Ozan Kütahlı'ya Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'dan sert bir yanıt geldi.

16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu! 16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu!

Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözlerine bugün köşesinde tepki gösteren Ahmet Hakan, devletin Kütahyalı'yı kenara çekmesi gerektiğini ifade ederek, "FETÖ zamanı 'Tutuklanacak' diyerek ortalığı terörize ediyordun. Hele gel bakalım. Önce bunun bir hesabını ver" dedi.

Ahmet Hakan'ın köşe yazısına Twitter hesabından anında yanıt veren Rasim Ozan Kütahyalı ise şu sözlerle kavgayı sosyal medyaya taşıdı.

“Ahmetçim tüm karakterini ve haysiyetini bitirdiğimi düşünüyorsun. Seni en yakınların gözünde bile bir ‘yaşayan ceset’, ‘şerefini satmış kalem’ haline getirdiğime inanıyorsun. O yüzden bana kinini anlıyor ve hoşgörüyorum. Ama bunları kendine sen yaptın kardeşim. Suçluyu aynada ara”