Gün geçmiyor ki daha da şaşıracağımız bir şey olmasın! Boğaz'da sahilde herkesin gözü önünde gündüz vakti cinsel ilişkiye giren mültecilerin görüntüleri paylaşıldı!

Twitter'da mülteci sorunu tartışmaları sürerken ilginç bir olay daha meydana geldi.

Daha dün Esenyurt'ta bir Suriyeli'nin bir çocuğu camide taciz etmesi Türkiye'yi dün gece ayağa kaldırmıştı. Esenyurt ayaklanmış polis tacizciyi camiye saklayarak polis kıyafeti giydirerek linçten kurtarmıştı.

Onlarca genç kız Suriyeli'ler tarafından taciz ve tecavüze uğramış yoğun bakımda savaş vermiş, Türk kızları sokakta telefonla kayıt altına alındığı iddiaları sosyal medyada tepki görmüştü. Sınırlardan kolayca geçen düzensiz göçmenler hiç bir denetlemeye tabi tutulmadan suç kayıtlarına bakılmaksızın ülkeye giriş yapmış zaten çok ve eğitimi yetersiz olan nufusumuz iyice katlanmıştı.

BEBEK SAHİLİNDE GÜNDÜZ VAKTİ!

5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu! 5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu!

Bugün sosyal medyada düşen bir görüntü daha herkesi ayağa kaldırdı!

Görüntüler Bebek sahilinde yoldan geçen bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde bir gurp Suriyeli olduğu iddia edilen kişiler boğaz'da denize giriyor ve bir çift herkesin gözü önünde ayakta cinsel ilişkiye giriyor. 

Görüntülerdeki kişilerin Suriyeli olduğu iddia edilirken görüntüler Twitter'da tepki yağmuruna tutulmaya devam ediliyor.