5 Ocak Güvercin var mı yok mu? Güvercin dizisi yeni bölüm ne zaman? Yeni bölüm tarihi belli mi? her yerde aranmaya başladı.  Başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Nursel Köse ve Menderes Samancılar paylaştığı Güvercin, yeni yıldan önceki hafta 6.

5 Ocak Güvercin var mı yok mu? Güvercin dizisi yeni bölüm ne zaman? Yeni bölüm tarihi belli mi? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Nursel Köse ve Menderes Samancılar paylaştığı Güvercin, yeni yıldan önceki hafta 6. bölümüyle ekranlara geldi. Her bölümüyle ayrı bir heyecan fırtınası yaşatan dizi, pazar akşamları için harika bir seçenek oldu. Aldığı reytinglerle de Star TV'nin yüzünü güldüren Güvercin yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizide ne olacağını merak eden izleyiciler, Güvercin bu hafta yayınlanacak mı? arıyor.GÜVERCİN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..


Güvercin dizisi yeni yıl haftasında kanallar reklam anlaşmalarını yenilediği için ekranlara gelmeyecek. Yani Güvercin 5 Ocak Pazar akşamı yayınlanmayacak. Güvercin 12 Ocak Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Güvercin dizisinin 2020 yılında yılbaşı ile birlikte bir haftalık ara verdiğini ve sonraki hafta yani 12 Ocak günü kaldığı yerden yeni bölümü ile devam edeceği kesin olarak öğrenildi. Yani Star TV ekranlarında yayınlanan Güvercin dizisi yeni bölümüyle 12 Ocak Pazar günü 7. Bölüm ile ekrana gelmeye devam edecek. Peki Güvercin 5 Ocak neden yok? Niçin yayınlanmıyor? Final mi yaptı? Hadi gelin birlikte bakalım...GÜVERCİN NİÇİN EKRANLARA GELMİYOR?Güvercin 5 ocak akşamı yayınlanmayacak. Neden mi? Şöyle anlatalım...Yeni yıl haftası nedeniyle kanallar dizilerini yayınlamıyor. Çünkü bu bir iki haftalık dönemde reklam anlaşmaları yapılıyor. Haliyle kanallar da kendilerine kazanç sağlayan dizileri bu dönemde ekranlara getirmek istemiyor. Özetle Güvercin dizisinin de nedeni bu...GÜVERCİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Altınların Bedir’in evinde çıkması, Kevsa’nın Bedir’i suçlaması için bulunmaz fırsat olmuştur. Bedir on beş yıl sonra bir kez daha hırsız ve katil damgası yemiştir. Kevsa, Nefise ve Kenan’ı Bedir’in suçlu olamayacağına inandıkları için suçlar. Kasım ve Celil’in ise aklı iyice karışmıştır. İkisinin de kayıp olan altınların buraya nasıl geldiği konusunda hiçbir fikri yoktur ve birbirlerinden şüphelenmektedirler. Zülüf, babasının suçsuz olduğunu söylemesi, kendisini savunması için yalvarsa da Bedir suçlamalar karşısında tek bir söz söylemez. Bedir’in susmasının bir nedeni vardır ve bunu da kimse bilmemektedir. Fakat Bedir’in evine altınları koyan kişi geride tam da istediği gibi aklı karışık, dağılmaya yüz tutmuş, içlerinde binlerce şüphe dolanan bir Kavvi ailesi bırakmıştır.