Hadise ve sevgilisi Kaan Yıldırım aşklarını artık gözler önünde yapıyor. Öyle ki gün geçmiyor ki Hadise ve sevgilisi Kaan Yıldırım sosyal medya hesaplarından birlikte duygusal payaşım yapmasın.

Hadise ve sevgilisi Kaan Yıldırım aşklarını artık gözler önünde yapıyor. Öyle ki gün geçmiyor ki Hadise ve sevgilisi Kaan Yıldırım sosyal medya hesaplarından birlikte duygusal payaşım yapmasın.  Uzun bir süredir birlikte olan ikili mutluluklarını gözler önünde yaşamaya başlamışken, Pazar sürprizi niteliğindeki paylaşımları birlikte aşka geldiler dedirtti. Sosyal medya hesabını aktf olarak kullanan Hadise hikaye kısmına çok duygusal siyah beyaz sevgilisiyle olan fotoğrafını paylaştı. Anında binlerce görüntüleme alan Hadisenin paylaşımı gündeme taşındı. Genellikle birlikte fotoğraflarını paylaşmayan çift en son olarak Yıldırım'ın köpeği Benek'in sosyal medya hesabından ünlü oyuncunun şarkıcı sevgilisi ile birlikte çekildiği yeni karesi paylaşmıştı. Gönderiye, "Biraz kıskanmış olabilirim" notu düşülmüştü

Hangi iki Osmanlı padişahı kardeştir? Hangi iki Osmanlı padişahı kardeştir?


Geçtiğimiz günlerde benekli isimli köpekleri ile paylaşım yapan Hadise sevgilisi KAan yıldırım, altına' baba olmak istiyorum' notunu düşmüştü. Konu ilealakalı mikrofonların kendisine zatıldı Kaan Yıldırım 'doğru zamanda ve doğru yerde baba olmak istiyorum' diye de geri vites yaptı. Paylaşımlarında doğallıkta yana olan HAdise sevgiisi Kaan yıldırım ve köpekleri Benekli ile birlikte çekilmiş pozlarının en flu halini takipçilerine sundu. Benkli ile paylaşımı akabinde hadise'ye 'sana annelik çok yakışacak' yorumları da gecikmemişti.