Son Dakika gelen Sokağa Çıkma Yasağının hemen ardından akıllara hafta sonu uçak bileti ve otobüs bileti alanlar ne olacak sorusu geldi. Otobüsler ve uçaklar 6 Haziran 2020 ve 7 Haziran 2020 tarihlerinde çalışacak mı vatandaşlar açıklama bekliyor.

Son Dakika gelen Sokağa Çıkma Yasağının hemen ardından akıllara hafta sonu uçak bileti ve otobüs bileti alanlar ne olacak sorusu geldi. Otobüsler ve uçaklar 6 Haziran 2020 ve 7 Haziran 2020 tarihlerinde çalışacak mı vatandaşlar açıklama bekliyor.Otobüs ve Uçak biletlleri alanlar seyehat yapabilecek mi?Sokağa Çıkma Yasağı ilan edildi ve 4 madde sıralandı. Kafe restaurant, Bakkal, Manav ve Kasap açık olurken akıllara uçak bileti ve otobüs bileti alanların ne olacağı, firmalar otobüs taşımacılığına devam edecek mi sorusunu akıllara getirdi. Bilet alanlar seyehat etmek için belge almak zorunda mı merakla bekleniyor. Sokağa çıkma kısıtlaması gündemimizde yok denmişti!

Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın


Sokağa çıkma kısıtlaması gündemimizde yok denilir denilmez hem otobüs firmaları hem uçak firmaları bilet satmaya başladı. Planlarını 6 haziran cumartesi ve 7 haziran pazar günleri yapmak isteyen vatandaşlar biletlerini aldı. Seyehat mı edecekler bileti mi erteleyecekler yoksa iade mi alacaklar 5 Haziran cuma günü 18:00'e kadar açıklanacak.Sokağa Çıkma Yasağıyla ilgili diğer merak edilenler birazdan ek genelge ile duyurulacak.