Uzunca bir süredir gözlerden uzak yaşam süren arabeskin Usta ismi Hakan Taşıyan hastalığı nedir . Seneler evvel Güz Gülleri Gibiyim şarkısı ile arabesk dünyasına adım atan Usta isim Hakan Taşıyan son sağlık durumu merak ediliyor .

ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım! ŞOK'ta Kahvaltılık İndirimi: Fiyatı 12,95 TL'ye Düşmüşken Almak Lazım!

Uzunca bir süredir gözlerden uzak yaşam süren arabeskin Usta ismi Hakan Taşıyan hastalığı nedir . Seneler evvel Güz Gülleri Gibiyim şarkısı ile arabesk dünyasına adım atan Usta isim Hakan Taşıyan son sağlık durumu merak ediliyor . Arabeskin Prensi hangi hastalıkla boğuşuyor?  Hakan Taşıyan hastalığı nedir? Hakan Taşıyan son sağlık durumu nasıl? gibi sorular İzmir Gürçeşme den çıkan Usta arabesk ismin Geçtiğimiz günlerde son sağlık durumu ile alakalı yapılan basın açıklaması sonrasında sevenlerini çok üzdü. Sosyal medyada Hakan Taşıyan sağlık durumu binlerce hasthag almışken hayranları da adeta kendisinin İmdat çığlığına destek olurcasına paylaşımlarda bulundu.  Peki Hakan Taşıyan hastalığı ne? Hakan Taşıyan son sağlık durumu nasıl?

Geçtiğimiz aylarda verdiği bir demeçte konuşmakta bile zorlandığı gözlenen ünlü şarkıcının yaptığı açıklama sonrasında ki adeta halka sunduğu İmdat çığlığı sosyal medyanın gündemine oturmuştu.  Hazin Geliyor şarkısı ile arabesk severleri Kendinden geçiren Hakan Taşıyan tedavisinin özel hastanelerde özellikle ciddi rakamlara ulaştığı için yapılamadığı konusunda dertlenmekteydi.  Peki Hakan Taşıyan'ın hastalığı neydi? Hakan Taşıyan'ın son durumu nasıldı? 

Çocuk yaşı itibari ile elinde sazı sürekli şarkı söyleyen Hakan Taşıyan adeta milyonlarım gönlünde taht kuran sanatçıdır.  Özellikle de Müslüm Gürses'e benzetilen Hakan Taşıyan geçtiğimiz zamanlarda daha da göz bebeği olmuş ve çıkardığı ilk albümü Hesabım Bitmedi milyonlarca kişiye ulaşmıştır. Sonrasında yaptığı birkaç albüm çalışmasında istediği revaca çıkamayan Hakan Taşıyan Güz Gülleri ile Türk halkına kendini tanıtmış ve hak ettiği ün, nam ve şöhretine kavuşmuştu . Sonrasında Ankara'ya yerleşen Hakan Taşıyan bir ara gördüğü alkol tedavisi ile gündeme çıkmıştı . Sonrasında Hakan Taşıyan sağlık durumu nasıl aramaları ile birlikt Hakan Taşıyan son durumu bilgilri merak edildi. En son albümünü 2018 yılında Sessiz sedasız ismi ile çıkarırken gördüğü alkol tedavisinin sonucunda kazandığını herkese gözler önüne sermişti ve eski günlerine de tekrardan kavuşmuştu

Aradan geçen zaman sonrasında arabeskin prensi Hakan Taşıyan'dan kötü haberler gelmeye başlamıştı ve o günden sonra herkes Hakan Taşıyan'ın hastalığı nedir Hakan Taşıyan son sağlık durumu nedir gibi aramaları Binlerce Kere yapmıştı. 2020 senesinin mayıs ayı itibarı ile Ayağında başlayan ağrılar sebebiyle tedaviye başlayan Hakan Taşıyan'ın hastalığı karaciğer ve Böbrek rahatsızlığına kadar ilerlemişti . Peki Hakan Taşıyan'ın hastalığı neydi de bu kadar çabuk ilerliyordu?O dönemde gündemde pek fazla olmak istemeyen Hakan Taşıyan'ın verdiği bir demeçte konuşmaya zorlandığı gözler önüne serilirken herkes Hakan Taşıyan'ın sağlık durumunu sürekli olarak araştırıyordu...

Elimize son geçen bilgilerde Hakan Taşıyan'ın hastalığı ne? Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu ne sorusunun yanıtı olarak Hakan Taşıyan arkadaşının verdiği yanıtta çok acil organ nakli yapılması gerekliliği bildirilmiştir .Haziran ayında başlayan sağlık süreci ayak ağrılarının sonrasında böbrek ve karaciğere ilgilendiren birçok rahatsızlığının ortaya çıktığı ve şu anda acil olarak nakil olması gerektiğinden bahsedilmiştir. Ancak ülkemiz genelinde Hakan Taşıyan ve benzeri nakillerde çok fazla talep olduğu gerekçesi ile Hakan Taşıyan'ın aciliyetinin söz konusu olduğu sevenlerine duyurulmuştu. Ciddi ciddi desteğe gereksinimi olduğu açıklanan Hakan Taşıyan'ın son sağlık durumu ise organ nakli olmasına bağlı olduğu bildirilmişti.  Özellikle de Geçtiğimiz aylarda Uçankuş programında yardım ve destek beklediğini talebinin sunulduğu Hakan Taşıyan hastalığının son evresi ne geldiği sevenlerini kahretmiş ti.

Ünlüler Hakan Taşıyan'ın Hastalığı boyunca yanında mıydı


Tedavi için gerekli süreci kısaltmak ve bu işi hızlandırmak adına bir yardım kampanyasının başlatılmak istenildiği o dönemde belirtilmişti . Hakan Taşıyan'ın hastalığı hakkında o dönemde ünlü sanatçılardan destek gelip gelmediği de çok merakla soruluyordu.  Geçtiğimiz aylarda Hakan Taşıyan hastalığı nedir sorusunun cevabını kendisi vermişti ve ünlü camiasının