ATV'de yayınlanan Maraşlı dizisi her pazartesi yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı Maraşlı'da beklenen an nihayet geldi.

ATV'de yayınlanan Maraşlı dizisi her pazartesi yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı Maraşlı'da beklenen an nihayet geldi. Haftalardır Maraşlı ve Mahur'un arasında bir yakınlaşma bekleyen izleyiciler, Maraşlı 8. bölüm 2. fragmanıyla bir hayli heyecanlandı. Peki Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Mahur gidecek mi? İşte detaylar...

ATV'de yayınlanan Maraşlı dizisi 1 Mart Pazartesi akşamı 8. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Mahur'un annesiyle ilgili gerçeği öğrendiği dizide heyecan dorukta olacak. Bunun sinyalleri de 8. bölüm 2. fragmanında ortaya çıktı.

Maraşlı 8. bölüm 2. fragmanında; annesinin videosunu evdekilere izleten Mahur, gerçeklerin ardından yurt dışına çıkmaya karar verdi. Bunu duyan Maraşlı ise havaalanına Mahur'u durdurmaya gider. Mahur'un ona yeniden güvenebilmesi için bir sırrını söylemesini istemesinin ardından Maraşlı'nın "Ben sana aşık oldum bayan" demesi ve sonrasında öpüşmeleri sosyal medyayı salladı. Bunun üzerine Mahur gidecek mi? merak edildi.

Ancak Mahur'un ne yapacağı ve Maraşlı ile yeni bir aşka yelken açıp açmayacağını henüz bilmiyoruz. Maraşlı-Mahur aşkı başlayacak mı Maraşlı dizisinin 8. bölümünde ortaya çıkacaktır.

Maraşlı dizisinde 'bayan' kelimesi!


Öte yandan Maraşlı dizisine ilk bölümden bu yana 'Bayan' kelimesi damga vuruyor. Hatta izleyiciler daha önce Maraşlı lakaplı Celal Kün'ün bir bölümde kaç kere bayan dediğini bile saydı. Peki Maraşlı bir bölümde kaç kere bayan diyor?

Sosyal medyada yapılan hesaba göre Maraşlı dizisinde Maraşlı yani Celal Kün, toplamda 42 kere bayan kelimesini kullanıyor.


1 Mart 2021 Maraşlı yeni bölümde neler olacak?


Savaş, yüzünde derin yanıklar ile hastaneye kaldırılır. Çok bitkin ve hasta olan Savaş sinir krizi geçirir. Uyandığında verdiği ilk emir "Maraşlı'yı bulun" olur. Savaş, Maraşlı'dan intikamını nasıl alacak? Hilal ve Kemal tarafından sorguya alınan ve duygularına yenik düşmemesi konusunda uyarı alan Maraşlı, planında değişiklik yapacak mı? Babasının yüzüne bakmayan Zeliş, Mahur'a çok yakın davranır.

Mahur, Maraşlı'ya ne kadar samimi davransa da Maraşlı ondan uzak durur. Zeliş'in taburcu olmasıyla Mahur, Maraşlı'nın evine gider. Maraşlı'dan şüphelenmeye başlayan Mahur, evi arayarak delil bulmaya çalışır. Mahur, Maraşlı'nın evinde ne gibi dellilere rastlayacak? Gerçekleri öğrenecek mi? Sinir krizi geçiren Necati babası Aziz'le ilk kez yüzleşir.

Maraşlı dizisi Mahur gidecek mi?


Bu yüzleşmede geçmişin karanlık sırları su yüzüne çıkmaya başlar. Aziz, Sedef ve Ömer üçgeninde yaşanan olaylarda Necati nasıl bir rol üstlenmiştir? Maraşlı'ya karşı güveni sarsılan Mahur, ona koruma görevinden kovulduğunu söyler. Herkesten uzaklaşma kararı alan Mahur, yurt dışına gitmeye karar verir. Mahur'u durdurmak için havalimanına gitmeye karar veren Maraşlı, Mahur'u kararından vazgeçirebilecek mi?