Elinde ki konutları ve iş yerlerini satışa çıkaran bankalardan biri olan Halkbank konut satılması için ihale açtığını duyurdu.

Evler 80, 92, 110 ve 140 metrekare! Halkbank, cillop gibi konutları 80 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkardı! Geçtiğimiz dönemlerde farklı illerde satış ihaleleri açan bankanın kendi sitesi üzerine koyduğu ilanlara ilgi oldukça yoğun oluyor. Çünkü farklı seçeneklere sahip birçok mülk listelenmiş durumda.  Elinde geniş yelpazede mülkler olan bankanın düşük metrekarelere sahip olan evlerinin fiyatları oldukça düşük.

Bu evler dar gelirli ve ödeme gücü yüksek olmayan kişiler için oldukça uygun diyebiliriz. İsteyen kimseler ise sitede 140 metreye kadar konutların olduğu ilanlarda bulabilir. Halkbank’ın sunduğu bu fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bankaya başvurarak veya müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek bilgi alabilirler.

Sizde Bütçenize Uygun Bir Tane Bulabilirsiniz. 

Yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile insanların sevgisini ve güvenini kazanmış olan banka yaptığı kredi paketlerinden sonra konut satış ihalesi açmasıyla da yine taktirleri toplamayı başardı. Konutların genişliklerinin ve fiyatlarının farklı olması da talepleri oldukça artırdı.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Sosyal medyada ihale açılacağına dair ilan yayınlandığı andan itibaren insanlar bu ihalelere nasıl katılacağını ve ödemelerin nasıl olacağını öğrenmek için bankanın sitesine akın etti diyebiliriz. Sizde merak ediyorsanız belirli bir teminat bedeli olduğunu söylememiz gerekir. Bankanın gayrimenkul sitesine kayıt olup evleri incelemek ve teklif vermekte oldukça kolay. 

Diyarbakır’da İhale Başladı  

İcralık mülklerin satışını yapan Halkbank bu seferde Diyarbakır’dan çeşitli mülklere dair ilan yayınladı. Ergani, Bismil ve Silvan ilçesinde bulunan bu mülklerin en küçüğü Ergani ilçesinde bulunan 90 metrekare boyutunda bir apartman dairesidir. Banka bu mülk için 50.000 TL ile ihaleyi açtı. Silvan ilçesinde bulunan apartman dairesi içinse fiyat 125.000 TL olarak belirlendi.

Bismil ilçesinde bulunan 2 apartman dairesinin birinin genişliğinin 107 metrekare olduğu ve bedelinin ise 120.000 TL olduğu belirtildi. Diğer dairenin ise 137 metre kare büyüklüğünde olduğu ve fiyatının 174.000 TL olduğu söylendi.  Boyutlarına baktığımızda özellikle Bismil ilçesinde ki evlerin oldukça rağbet göreceğini söyleyebiliriz.