LCW evden çalışmak isteyenlere yüksek maaşla müjde verdi. Bu anlamda Instagram hesabınızın olması yeterli oluyor. İşte LCW iş başvuru formu

Türkiye giyim sektörünün önemli firması olan LCW'den son dakika açıklaması yapıldı. Lc Waikiki, evden çalışacak , sosyal medya üzerinden reklam yaparak para kazanacak personeller aradığını açıkladı. 

LCW iş başvuru detayları 

LCW resmi sayfasından husus ile alakalı oluşturulan detaylarda İnfluencerimiz ol sloganı ile sosyal medya hesabında tanıtım yapacak personellerin istihdam edileceği, yapılacak reklamlar karşılığında bu onlara para verileceği belirtildi.  "Bizim Influencer'ımız sensin! Kombinlerini kazanca dönüştürmenin şimdi tam zamanı!" ifadeleri ile oluşturulan bildirimde kıyafet alış veirşlerinden para kazanma fırsatının sunulduğuna yer verildi. 

Vakıfbank düşük faizli 47000 TL nakit verecek! Banka müşterisi olan ve olmayan herkes alabilecek! Vakıfbank düşük faizli 47000 TL nakit verecek! Banka müşterisi olan ve olmayan herkes alabilecek!

LCW iş başvuru şartları nedir?

1- Kombin ve günlük hayat paylaşımı yapan 500 takipçi ve üzeri bireysel hesaplar başvurabilir.

2- Takipçi ve etkileşimlerinizin (beğeni, yorum, izlenme vs.) organik olmayan yollarla edinilmemesi, tamamen organik olması gerekir.

3- Formu doldurarak kullanıcı sözleşmesini, kişisel verilerin krounması koşullarını okumuş ve kabul etmiş olursunuz. Program hakkında daha fazla bilgi almak için sık sorulan sorular sayfasını ziyaret edin.

LCW iş başvuru nereden yapılır?

Haberimizde geçen ilana başvuru yapacak kişilerin "https://share.hsforms.com/1W4TMVIcbS4We_PnprZs9pA3sv8f" adresine gitmesi ve bu sayfa üzerinden başvurusunu yapması lazımdır. Başvuru yaptıktan sonra şirket, inceleme yapacak ve uygun görülmesi durumunda sizinle iletişime geçilecek.