Halkbank duyurdu! 14.000 TL İçin koşul istemeden hesaplara yatmaya başladı. Nakit isteyenlere hemen kredi olanağı sağlanacak.

Halkbank bağlamında tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlara başvurularını yapmaları halinde 14.000 TL gelir belgesiz olarak sunulacak. Banka üzerinden oluşturulan açıklama nakit gereksinimi olan 18 yaşından büyük olan her vatandaşın başvurularını gerçekleştirerek alabileceği tüketici kredisi kampanyası bayrama kadar devam edecek. Vatandaşların Bayram gereksinimleri amacıyla kullanabilecekleri kredi kampanyasına katılabilmeleri amacıyla banka birtakım şartlara makul olan vatandaşlara onay verecek.  Devlet Bankası Halkbank üzerinden prosedür yapacak olan bireylerin banka kredi puanı ile eş güdümlü gelir hali mühim olmaktadır. Banka geliyor hali makul olan vatandaşlar ile eş güdümlü bireysel olan vatandaşlar başvurularına gerçekleştirerek 14.000 TL 3 sene vadeli ödeme tablosu yaratarak tüketici kredisi kullanabilir. 

Halkbank 14.000 TL tüketici kredisi müracaatı nasıl yapılır? 

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Halkbank bağlamında kredi almak isteyen vatandaşlar 14 bin TL'ye kadar nakit kullanmak istiyorlarsa banka üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. Nakit ihtiyacınızı mı olması halinde en yakın banka şubesine giderek kimliğimizi ve gelir belgesini vermeniz yeterli olacaktır. Banka üzerinden oluşturulan başvurularda süratli bir şekilde netice alacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma olanağı da bu Kredi de sunmaktadır. Acil tüketici kredisi kampanyasına katılacak olan yurttaşların başvurularını gerçekleştirerek Bu banka üzerinden kredi onayı almaları halinde Banka hesabı olan vatandaşlara Halkbank mobil programı üzerinden hesaplarına ödeme yapacaktır. 

SGK-SSK ve Emekli olan vatandaşlar Bu krediyi kullanabilmeleri amacıyla emekli maaşı Halkbank üstünde olması gerekiyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası üstünden alınıyorsa başvurunuzu gerçekleştirerek süratli bir şekilde sonucunu alabilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz.  Sigortalı olarak çalışan kişilerin kredi onayı almaları amacıyla en az son iş yerinde SGK-SSK ve Bağkur'lu olarak 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmasını banka istemektedir. Bu şartlara makul olan vatandaşlar Halkbank şubelerinden ve Halkbank internet sitesi üstünden başvurularına gerçekleştirebiliyor.