Son dakika bağlamında emekli olan vatandaşlar için nakit para ödeme müjdesi, verildi. Emekliye 7.300 TL ödeme yapılacak! Hemen başvurun bayram öncesi bayram edin. İşte detaylar....

Son dakika: Emekliye 7.300 TL ödeme yapılacak! Hemen başvurun bayram öncesi bayram edin... SGK-SSK ve Bağkur'lu olarak emekli olan vatandaşlar yaklaşan bayram öncesinde ne kadar bayram ikramiyesi verileceğini merak ediyorlar. Bayram ikramiyesi haricinde ise bankalar bayram amacıyla kullanabilecekleri  7.300 TL'ye kadar nakit onay verecek. Halkbank bağlamında bu kampanyaya girecek olan emekliler kendi emekli maaşı hesabı üzerinden başvurularını yapacak ve nakit para alabilecek. Başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız süratli bir şekilde banka üzerinden kredi kullanabilir banka tüketici kredisi olarak verilecek olan 7.300 TL parayı şartsız olarak alabilirler. 

Halkbank 

Halkbank bağlamında 7.300 TL para alacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek bankadan süratli bir şekilde gelir belgesiz masrafsız ve en düşük faiz oranları tüketici kredisi kullanabiliyor. Emekli maaşını  Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu 2 dakika içinde gerçekleştirebilir ve 7.300 TL ödemenize anında yapıp alabilirsiniz. Emekli maaşını bankadan adam vatandaşları ilaveten bu Kredi haricinde daha yüksek limitler dede gereksinim kredisi kullanabiliyor. 

Vakıfbank ve Ziraat Bankası

Vakıfbank ve Ziraat Bankası bağlamında banka şubelerine gitmeden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar emekli maaşı almış oldukları Banka hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı parolası ile eş güdümlü mobil program aracılığı ile başvurusuna gerçekleştirerek 3 sene vadeli nakit kredi kullanabilir. Vakıfbank ve Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyasından süratli bir şekilde netice alabilir ve onaylanan tutarı kendi hesabını saatinde yatırabilirsiniz. 

İNG Bank SMS ile kredi verecek

İNG Bank bağlamında emekli maaşı alan vatandaşlar Daha evvel bu bankadan kredi kullansalar bile cep telefonları üzerinden mesaj atarak anında onay alabilir. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı aratarak 2205 numarasını gönderin. Banka 3 dakika içinde sizlere netice verecek onaylanan tutarı en yakın banka şubesinden ya da İNG Bank'ın mobil programı üzerinden kendi hesabınıza çoğaltarak kullanabileceksiniz. 3 sene vadeye kadar verilebilecek olan bu nakit kampanyasına katılacak olan vatandaşlar bayrama kadar müracaat yapmaları halinde Kurban Bayramı ardından ödemelerini gerçekleştirmeye başlayacaktır. 

Çok Acil Mühendis, Gözcü, Tekniker ve Elektrik Zabiti Aranıyor! 1 Mart'ta İş Başvuruları Bitecek Çok Acil Mühendis, Gözcü, Tekniker ve Elektrik Zabiti Aranıyor! 1 Mart'ta İş Başvuruları Bitecek