Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu!

Bankaların son zamanlarda yaptıkları emekli promosyonları ile ilgili değişiklik devam ediyor. Emekli maaşlarınıza göre işlem yapacağınız bu kampanyalarda başvuru yapacak olan kişilere emekli promosyonu 3 yıl boyunca aynı bankadan emekli maaş almaları durumunda 5000 TL'ye kadar verilmektedir. Halkbank 3 yıllık taahhüt eden herkese bu ödemeleri vermektedir.

Emekli maaşlarını Halkbank'a taşıyanlara müjde...

Emekli maaşlarını Halkbank şubelerine taşımak isteyenler, edevlet sistemi üzerinde de bu işlemi yapabilir ve maaş taşıma işlemleri sonrasında en yakın Halkbank şubelerine gidebilmektedirler. Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere banka 5000 TL emekli promosyonu vermektedir.

5000 TL emekli promosyonu ödenecek!

halkbank-kredi-notu-olmayanlara-19000-tl-odeme-yapacak-bankalardan-ve-mudurden-onayli-olacak1

Emekli maaşı hesabınız üzerinden 5000 TL ödeme almak istiyorsanız en düşük 10000 TL emekli maaşı almanız gerekiyor. 3500 TL altında emekli maaşı alan kişiler 3000 TL emekli promosyonu almaktadır. 3500 ve 7500 TL arasında maaş alanlar ise 3500 TL ödeme alırlar. 4500 TL emekli promosyonu almak isteyenler ise 7500 TL ile 10000 TL arasında bir maaş alması gerekiyor. Bu şartlara göre 5000 TL alacak kişilere 10 bin TL üzerinde maaş almaları durumunda ödemeler veriliyor. 

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

Halkbank emekli promosyonlarından faydalanacak olan kişilere banka şubelerine giderek işlem yapılması durumunda, bir diğer maaş aldığınızda aldığınız promosyon hesaplarınıza yatıyor. Emekliler için uygun bir banka olan Halkbank sadece promosyon değil, kredi ve kredi kartı alımlarında da emeklilere destek oluyor...