Vatandaşlar uzun zamandır bu kampanyayı bekliyordu.

3404'e kredi kartı numaranızın son altı hanesi ile birlikte bir boşluk ve anahtar kelime göndererek Halkbank tarafından duyurulan kampanya yönergesine göre kampanyaya katılabilirsiniz. 15.000 TL'ye 1.000 TL, 20.000 TL'ye 2.000 TL, 5.000 TL'ye 400 TL ParafPara alınabiliyor. Kullanıcılar bunlardan birini seçtikten sonra kampanyaya katılabilirler.

Halkbank müşterileri, her fatura döneminde harcama taahhütleri kadar alışveriş yaparak, aynı anda 12 fatura döngüsü boyunca devam ederek, kayıtlı kartlarına nakit olarak yüklenecek ParafPara kazanabilmektedir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bankanızda kayıtlı telefon numarasından SMS göndermeniz gerekmektedir.

SMS kampanyasına katılmak için müşteriden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için yurt içinden Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom sağlayıcı kullanarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kayıttan sonra kampanya ilk ücretlendirme adımı ile başlar. Bu prosedürde toplam 12 ekstraksiyon aşaması vardır. Harcama Taahhüdü, bir tüketicinin teklife 15 Şubat'ta girmesi ve ilk ekstresini 20 Şubat'ta vermesi durumunda 21 Şubat'a kadar yapılan satın alımlara uygulanacaktır.

Halkbank Destekleri Devam Ediyor

Halkbank çok önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre, Paraf Ticari kredi kartlarına 1 Ocak - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında beyaz eşya, elektronik, mobilya, dekorasyon, yapı malzemeleri sektörlerinde yapılacak 3.000 TL ve üzeri harcamalarda toplamda 200 ila 600 TL arasında ParafPara verilecek.

600 TL Verilecek

Bankanın yaptığı açıklamaya göre, kampanya süresince bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 600 TL. Banka ayrıca kampanyaya katılmak için (KKTC için 3444) müşterilerin alışveriş yapmadan önce 3404'e SMS göndermelerini tavsiye etti. Paraf Mobil'i ziyaret edin ve “ŞİMDİ KATIL” butonuna tıklayın. SMS'in bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmesi gerektiği belirtilen açıklamada, kampanyaya katılıma ilişkin kısa mesajın Halkbank sistemine iletileceği ve kart sahibine Halkbank'a kayıtlı olduğu söyleneceği belirtildi.

Kampanya Ayrıntıları Belirlendi

Altın Fiyatlarında Beklenmedik Düşüş Sinyali! Gram Altında Fiyatlar İndi! Altın Fiyatlarında Beklenmedik Düşüş Sinyali! Gram Altında Fiyatlar İndi!

Aşağıdaki kampanya özellikleri açıklandı:

Kampanyaya katılmak için kullanılan SMS'lerin Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri kullanılarak gönderilmesi gerekmektedir ve gönderimi ücretsizdir.

Kampanyaya kayıt olduktan sonra harcama yapılmalıdır; Aksi takdirde, kayıttan önce yapılan harcamalar için önceki kampanyadan herhangi bir avantaj sağlanamayacaktır.

Aynı gün yapılan ilk harcama kampanya toplamına dahil edilecektir.

Sisteme kaydedilen sektör bilgilerinin ve beraberinde alımların yapıldığı lokasyonun doğru olması işverenin sorumluluğundadır.

Beyaz eşya, elektronik, mobilya, dekorasyon, yapı malzemeleri ve müteahhitlik işleri kampanyanın hem fiziki hem de sanal ofislerde yapılan harcama listesinde yer alıyor.

Kampanya, Halkbank'ın ticari satış noktalarından ve mail order kanallarından yapılan harcamaları kapsamaktadır.

Hangi Kartlar Kapsam Dışında Kalacak?

Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kredi kartları, bireysel ve ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

Tüm Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf KOBİ TOBB, Paraf Üreten Kadın, Paraf Business ve Paraf Business Plus kredi kartları, kart kullanımında kampanyaya katılabilir.

Kazanılmış olan ParafPara, hangi kart olursa olsun, işlem için kullanılan kartta görüntülenir.

Tüm Paraf üyesi işletmeler, kazanılan ParafPara'yı kabul eder.

POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi ile kazanılan işlem banka sistemine ulaştıktan sonra ertesi gün kazanılan başlangıç paraları sistem tarafından yüklenir.

Promosyon, ParafPara aracılığıyla yapılan satın almaları, iadeleri ve geri ödemeleri kapsamaz.

ParafPara aktarımı, ParafPara kullanımı sayılmaz ve aktarılan ParafPara iade edilir.

Kampanya aracılığıyla kazanılan ParafPara'nın süresi 16 Nisan 2023 saat 21:59'da dolacaktır.