Nakit para ihtiyacı olan kişilerin ilk tercihleri bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredisi oluyor.

Nakit paraya ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak hazırlanan ING Bank kredi paketi ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen kişilerin yüzünü güldürüyor. ING Bank son yaptığı duyuru ile 0.99 faiz oranı ile düşük faizli ucuz ihtiyaç kredisi müjdesi verdi. Peki, ING Bank tarafından müşterilerine özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi faiz ve vade oranı ne kadar? İşte siz değerli okurlarımız tarafından merak edilen sorunun yanıtı haberimizi devamında yer alıyor. Merak edilen o detaylar.

Nakit paraya sıkışan kişilere ING Bank aylık 692 TL gibi uygun taksit imkanı ile 20.000 TL kredi veriyor.  

Ödemelerinde sıkıntı yaşayan kişilerin nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken ING Bank nakite ihtiyacı bulunan kişilerin sesini duyarak yeni kredi paketini duyurdu. ING Bank tarafından müşterilerine özel olarak sunulan ihtiyaç kredi paketinin şartları neler?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında bulunan ING Bank yapmış olduğu kampanya duyurusu ile ilk defa ING'li olan kişilere yönelik olarak 20 bin TL’ye kadar %0,99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vereceklerini duyurdu. Krediden faydalanmak isteyen kişilerin ilk kez ING Bank müşterisi olma şartı aranacak. 

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Müşterilerine avantajlı teklifler sunan ING Bank "İlk defa ING’li müşterilerine özel olarak kampanya hazırladı.  ING Bank'tan 20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade fırsatından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, % 0,99 oranında yansımaktadır. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 2.000 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartınız ile yapmanız gerekmektedir. 

Düzenlenen kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler için başvuru şartları ise şu şekilde açıklandı:
Kampanyadan ilk defa ING’li olacak müşteriler 20 Bin Türk lirasına kadar olan kredi kullanmak istediklerinde 6 ay vadeye kadar yararlanabilir.

Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilinde ki ilk kredi kullanımında geçerlidir.

Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranınızın kampanya faiz oranından yüksek olması durumunda, sözleşme faiz oranınız geçerli olur.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup yüzde 1,24 oranından başlar.
Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı yüzde 1,24 ile yüzde 5,99 arasındadır, ödeme performansınıza göre farklılıklar gösterebilir.

Kredi kullanımlarında dosya masrafı kredi miktarının binde beşi kadar alınır.

10 BİN TL VE 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT MİKTARI NE KADAR?

Kredi kullanmak isteyen kişilere uygulanacak olan faiz oranı kredi notuna göre belirlenmekte olup 6 ay vade imkanı ile 20 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 1.758 TL olarak gerçekleşirken 36 ay vade ile 20 bin TL kredinin ise aylık taksit tutarı 691,84 TL olarak hesaplanmaktadır.