Halkbank Ocak ayında 30.000 TL ödeme yapacağını duyurdu. Kredi başvurusu nasıl yapılır? Şartları nelerdir? 30 bin TL tutarlı kredi için nasıl onay alınır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar düşük faiz oranları ile krediyi kullanabilir. Kamu bankası olarak hizmet veren banka müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi kullandırıyor.

Uygulamaya koyacağı son kredi kampanyasında müşterilerine 30 bin lira tutarlı krediye aynı gün içinde onay vererek kullandıracak. Başvuru yapılması durumunda şube üzerinden değerlendirme yapılarak kredi onayı verilecek.

Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler 30 bin liralık kredi kullanımında ilk taksit ödemelerini 3 ay erteleyebilecek. Kredi kullanabilmek için kredi notunun en az 1100 ve üzeri olması gerekir. Çalışan kişilerin en az 6 ay aynı işyerinde çalışması gerekir.

Kamu personeli ve emekli olan kişiler bu kredilerden faydalanabilecek. Krediyi kullanabilmek için bankadan maaş alınması gerekir. Emekli vatandaşların kredi notu düşük olsa bile maaşlarını banka üzerine taşımaları halinde başvuruda bulunabilir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar! Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar!

Halk Bankası tarafından verilen krediye başvuruda bulunmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesi ile başvuruda bulunabilirler. En yakın banka şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onayı alınması halinde kredi hemen kullanılabilir. Başvuru esnasında ihtiyaç kredisi için başvuru formu doldurularak başvuru tamamlanmış olur.

Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar banka şubelerinin yanı sıra, bankanın resmi internet sitesini kullanarak da başvuru yapabilirler. İnternet üzerinden başvuru formu doldurularak ne kadar kredi alınacağı hakkında bilgi alınabilir.

Bu şekilde yapılan başvurular ile kredi kullanabilirsiniz. Bankada hesabınızın bulunması veya banka üzerinden maaş almanız durumunda mobil uygulama üzerinden de giriş yapılarak başvuru yapılabilir. Banka tarafından verilecek kredilerinden sadece banka müşterileri faydalanabilecek. Düşük faiz oranlarının uygulandığı kredilerde vade olarak 36 ay belirlenmiş olup ilk ödeme ise 3 aylık bir erteleme fırsatı sunuluyor. Detaylı bilgi almak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.