Halkbank promosyon ödemeleriyle ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. Emekli için 5000 TL ödenmesi kararlaştırıldı. Eğer Mayıs ayı sonuna kadar başvuru yaparsanız ödemenizi alacaksınız. Emekliye kaç TL ödeme yapılacak sorusunun yanıtı yazımızda.

Emeklilere bankadan ödeme haberi geldi. Eğer şartları karşılarsanız sizler de ödeme almaya hak kazanabilirsiniz. Kamu bankası, daha önce olduğu gibi bu ayda da büyük ödemeler yapıyor. Emekli vatandaşlar, hangi bankaya maaş hesaplarını taşıyacaklarını seçmeleri durumunda promosyon ödemesinin sahibi olmaktadır. Tüm bunlarla birlikte detaylar Halkbank tarafından açıklandı.

Emekliye Promosyon Ödemesi Yapılıyor 2023

Halkbank'ın güncel promosyon listesini incelediğinizde aşağıda yer alan bilgiler üzerinden maaşınıza göre çıkarımda bulunabilirsiniz:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 3.000 TL
3.500-7.499 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 3.500 TL
7.500-9.999 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.500 TL
10.000 TL ve Üzeri Emekli Maaşı Alanlara: 5.000 TL nakit promosyon ödemesi kararlaştırıldı.

promosyone_11zon

Mayıs  Ayında Kampanya Bitiyor

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Promosyon kampanyaları, aylık olarak güncellenmektedir. Dolayısıyla Haziran ayında bankaların ne kadar ödeme yapacağı ise belli olacak. Emekli maaşına ek olarak ödenecek miktar konusunda nasıl bir adım atılacağını hep birlikte göreceğiz.