Haluk Levent'in AHBAP adlı yardım oluşumuna tepkiler başladı: El açma kültürünü pekiştirip halka mal ediyorsunuz devletin bizlerden aldığı paraları aklıyorsunuz hesap sormayı engelliyorsunuz!

Şarkıcı Haluk Levent'in kurduğu Ahbap adlı yardım oluşumu alkışları alsada bu sefer tepkilerin odağında olmaya başladı.

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Türkiye'de günlerdir devam eden ve yetkililerin müdahale etmediği üzerine rahat bir şekilde akıl sır erez açıklamalar yaptığı yangınlar için Haluk Levet'in AHBAP adlı oluşumuna bu sefer ünlü isimlerde para yardımında bulundu.

Acun Ilıcalı'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a ünlü isimler AHBAP adl oluşumuna yüklü miktarda para yardımında bulunarak bağış yaptı ve yangından zarar gören ailelere ve helikopter alınımına destek oldu.

Ancak Haluk Levent'in son olarak derneğe yangın helikopteri alması ile tartışmaları şiddetlendirdi. Sosyal medyada pek çok kullanıcı Haluk Levent'in yaptığı şeyin iyi olsada yolsuzluğu meşrulaştırdığını iddia etti.

Sosyal medyada kullanıcılar ve bazı ünlü isimler "Her olayda biz para toplayacaksak dünyanın en yüksek vergilerini neden veriyoruz? Bu yaptığınız şey iyi niyetli olsa da birilerinin paramızı alarak cebini doldurmalarını tepkisizleştirmek. Hem devlete para verelim hem de aramızda para toplama şükredişine alışalım ve hesap sormayalım bu çok tehlikeli bir durum! " diyerek duruma tepki gösterdi.