Barcelona'nın yıldız futbolcusu Lionel Messi ağlayarak veda konuşması yaptı. Peki Messi neden Barcelona'dan ayrıldı? Messi futbolu bıraktı mı?

Futbolun yıldız ismi Lionel Messi Barcelona'ya veda etti! Messi'nin veda konuşmasında ağlaması sosyal medyaya damga vurdu.

Burak Yılmaz Türkiye'ye mi Dönüyor? Süper Lig'den O Takımda Oynayabilir! Burak Yılmaz Türkiye'ye mi Dönüyor? Süper Lig'den O Takımda Oynayabilir!

Barceolana'nın yıldız futbolcusu son dönem futbolunun efsanesi Lionel Messi'nin Barcelona devri kapandı! Messi gözyaşları içinde takımına veda ederken sosyal medaya o görüntüler çok konuşuldu.

Barcelona ile yollarını ayıran yıldız futbolcu Lionel Messi gözyaşları içerisinde takımına veda etti. Messi gözyaşları içinde "Gerçekten konuşabilecek durumda değilim. Çok düşündüm, ne diyebileceğimi bilmiyorum. Yaşananlardan hiçbir şey anlamadım. Tüm hayatımı burada geçirdim. Çok zor..." dedi.

İşte Messi'nin basın toplantısında gözyaşları içerisinde yaptığı açıklamaları;

"Gerçekten konuşabilecek durumda değilim. Ne diyebileceğimi çok düşündüm ama bilmiyorum. Yaşananlardan hiçbir şey anlamadım. Tüm hayatımı burada geçirdim. Çok zor... Barcelona'dan ayrılmaya hiç hazır değildim. Burası benim evim. Güzel hatıram var. Kötü hatıralar da var. Ama hepsi benim bugün olduğum kişi olmamı sağladı. Asla elveda demeyeceğim. Hiç böyle olacağını hayal etmemiştim. 

Barcelona'da kalmak istiyordum ama bugün her şeye veda etmek zorundayım. 1 yıldan fazla süredir taraftarları göremeden ayrılıyorum. Eğer bir ayrılık hayal etseydim, dolu bir Camp Nou'da veda etmek isterdim. Düzgün bir şekilde veda etmiş olurdum. Ama bu şekilde olması gerekiyormuş.

Geçen yaz ayrılmak istemiştim ama bu yıl her şey farklıydı. Ailem de ben de kalacağımızı düşünüyorduk. Bunu her şeyden çok istiyorduk. Umarım bir gün geri dönebilirim ve bu kulübün bir parçası olabilirim. Barcelona'nın tekrar en iyisi olmasına yardımcı olabilirim.  Bugün diyeceğim diye düşündüğüm hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Çok üzgünüm. Kelimeler aklıma bile gelmiyor.."