Sen Çal Kapımı dizisi ile yıldızı parlayan Hande Erçel'den beklenmedik hareket geldi! Kerem Bursin'in eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ismini duyunca deliye döndü.

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Hande Erçel son dönemde adeta parıl parıl parlıyor. Sen Çal Kapımı dizisi sonrası büyük bir sıçrama yaşayan güzelliği gözler önüne serilen Hande Erçel geçtiğimiz sene reklam kampanyası üzerine reklam kampanyası imzaladı. Erçel'in hem kariyerde hemde aşkta şanslı dönemi başladı.

Sen Çal Kapımı dizisi sonrası sosyal medyada en çok takip edilen Türk ünlü olan Hande Erçel kendisine bir dönem hakaretler yağdıranlardan adeta intikam aldı. 

İlk olarak Güneşin Kızları dizisi ile tanınan daha sonra Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşk ile magazinden de inmeyen Erçel bir dönem adeta kendisini kıskananlar tarafından sosyal medyadan mobinge uğruyordu. Erçel kendi halindeyken ünlülerin kankası olan sosyal medya fenomenleri tarafından kendisine çirkin hakaretlerin yapılarak eğlenildiği dönem de annesinin hatstalığı ile zor günler geçiriyordu. Öyle ki kanserle boğuşan anne Erçel daha fazla dayanamamış ve sosyal medyadan "Kızımı rahat bırakın artık" diye sitem etmişti. 

Erçel hiçbir zaman bu anlamsız ve sürekli olarak tekrarlanan hakaretlere birebir cevap vermemişti ancak dava açmıştı.

Erçel bu sırada işine odaklanmış ve Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci, Halka, Azize gibi dizilerde yer almış ve kendini geliştirmişti. Erçel son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde yer almış ve güzelliği ve yeteneği ile kendisine hayran bırakmıştı.

Erçel'in yurt dışından fanları artmış sosyal medyada en çok takip edilen Türk olmayı başarmıştı. Erçel ardı ardına reklam kampanyaları imzalamış ve başarısına başarı katmıştı. 

Hande Erçel yükselişe geçerken bu sırada bir zamanlar işleri ile konuşulan ve kendisine hayran bırakan Serenay Sarıkaya'da magazinde yaşadığı aşklarla gündeme gelerek kariyerinde iniş yaşıyordu. Serenay Sarıkaya'da tıpkı Erçel gibi ilk zamanlarda bolca eleştirilen bir isimdi. Bu yönüyle de Erçel'in Serenay'ın tahtını aldığı konuşulmaya başlamıştı. 

Geçtiğimiz günlerde Erçel'in paylaştığı cesur bikini fotoğrafı Sarıkaya'nın fotoğrafı ile karşılaştırılınca olanlar oldu. Erçel ve Sarıkaya'yı karışlatırılan hayranlar birbirine girdi.

3165921_f1575e45e92037a883b9043180e78c0e_640x640

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Erçel yorumlardaki ve çıkan haberlerdeki hadsizliğe daha fazla dayanamarak fotoğrafını kaldırdı. Hande Erçel özellikle "Hande Erçel Sarenay Sarıkaya'yı 10'a Katladı! Erçel'in kırmızı bikinili fotoğrafı 3,3 milyon beğeni alırken Serenay Sarıkaya'nın fotoğrafı 322 bin beğeni aldı" haberleri sonrası fotoğrafını kaldırarak tepki gösterdi.

Erçel ve Sarıkaya'nın hayranları "İkisi de birbirinde güzel ve yetenekli ne kadar çirkin yorumlar yapıyorsunuz. Zamanında Serenay Sarıkaya'yı da ciddiye almıyor ve sürekli çirkin ifadeler kullanıyordunuz şimdi de Hande'ye yapıyorsunuz" diyerek yorumlara tepki gösterdi.