Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı için karar çıktı! FOX TV çarşamba gününden cumartesi gününe alan, yurt dışı izlenmeleri için ayakta tutmaya çalıştığı Sen Çal Kapımı dizisi için kararını verdi! Cumartesi reytinglerind

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek
Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı için karar çıktı! FOX TV çarşamba gününden cumartesi gününe alan, yurt dışı izlenmeleri için ayakta tutmaya çalıştığı Sen Çal Kapımı dizisi için kararını verdi! Cumartesi reytinglerinde tekrar çakılan Sen Çal Kapımı dizi için flaş karar geldi. FOX TV bu kararı almasından en büyük neden Kardeşlerim dizisi oldu!

Kardeşlerim Sen Çal Kapımı dizisini bitirdi!

Cumartesi günü yayın hayatına başlayan ve 2. bölümüyle ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi Totalde 7.69 reyting alarak 2. olurken, AB ve ABC yüksek izlenme aldı. Gönül Dağı dizisini zorlamaya başlayacağı kesin olarak gözüken Kardeşlerim dizisi kötü haberi Sen Çal Kapımı dizisine kanal verdi.

Sen Çal Kapımı çakıldı!

FOX TV ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı adeta bu hafta çakıldı. Hande Erçel ve Kerem Bursin tüm sahnelerine rağmen kurtılamayan Sen Çal Kapımı, Totalde 12. sıraya kadar gerilerken toplam 3,61 reytingle kanala zor anlar yaşatıyor.

FOX TV sen Çal Kapımı kararını verdi!



FOX TV 1.30 saat süren toplantı sonrası dizisiyle ilgili kararını verdi. Sen Çal Kapımı dizisi 2-3 haftaya sezon finali yapıyor. Sen Çal Kapımı 3 hafta sonra yayın hayatına ara verecek. Hande Erçel ve Kerem Bursin başrollere devam edecek ancak dizi 2 ay daha uzayacak. Bunun sebebi Sen Çal Kapımı dizisi yurt dışı satışları. Dizi yurt dışında çok izleniyor ve Türkiye'de direk final yapması istenmiyor.

Ancak FOX TV zor sınavda!



FOX TV, Sen Çal Kapımı için adeta sınav veriyor. Dizi yurt dışı satışlarını düşünerek Sen Çal Kapımı yada Son Yaz dizisini final yaptıracak. Ancak Son Yaz yükselerek yoluna devam ederken hikaye tüm Türkiye sarmayı başladı. Bu sebeple Sen Çal Kapımı kurtarmak için hayranları 4 ay bir arayı bekleyecek. FOX TV burada çok adil davrandı ve reytinglere göre Son Yaz dizisine devam kararı verdi!

Hande Erçel ve Kerem Bursin teklif yağıyor!



Sen Çal Kapımı dizi akıbeti kadar bir barışıp bir küsen ve aşk yaşadıkları düşünülen Kerem Bursin ve Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisi bitse yada bitmese Dijital platformlardan teklif yağıyor. Halka dizisinin kesin olarak çekilecek olmasıyla Hande Erçel, Blutv bir çok projede yer alan Kerem Bursin teklifler bitmiyor. Ancak asıl Bomba hem Hande Erçel hem Kerem Bursin hazır projeler haricinde teklif yağıyor. Netflix Hande ve Kerem'i çalmak için her yolu deniyor.