Fox Tv'nin bu sezonun yeni dizisi Son Yaz beklenilen reytingleri alamadı. Sırada bekleyen yeni dizileri olan Fox kararını verdi.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!
Fox Tv'nin bu sezonun yeni dizisi Son Yaz beklenilen reytingleri alamadı. Sırada bekleyen yeni dizileri olan Fox kararını verdi. Son Yaz final bölümü ne zaman? Son Yaz final mi yapıyor? Savaşçı dizisi Son Yaz'ın sonu mu olacak? Cuma günü Fox Tv karışacak!

Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Son Yaz dizisi yerine Savaşçı'ya bırakacak. FOX Tv'nin büyük umutlar bağladığı Son Yaz dizisi 8. haftasında da beklenilen reytinglerin altında kalmaya devam etti. Kefaret, Baraj ve Sen Çal Kapımı dizileri arasında final yapacağı beklenen Fox yönetimi gözleri Son Yaz'a çevirdi.

FOX TV'nin uzun zamandır beklettiği Savaşçı dizisi kanalda kriz yaratmıştı. Dizinin yayınlanma tarihini sürekli erteleyen Fox Tv, Savaşçı dizisinin oyuncularının sabrının taşması ve ikinci bir Berk Oktay vakası yaşanmaması için kararını verdi. 7 günü de dolu olan kanal bir final kararı vereceği dizisini seçti.

BARAJ KURTULDU!

Fox Tv'nin geçtiğimiz yaz büyük umutlarla çektiği Son Yaz dizisi planlanan reytinglerin altında kaldı. Arakada bekleyen dizileri olan kanal yönetimi beklenenin altında kalan reytingli dizilerinin üzerini çizmeye başladı. Öncelikle Baraj dizisini düşünen kanal yönetimi, Salı akşamları Masumlar Apartmanı ve EDHO'ya karşı çıkış yakalayan dizisini kaldırmaktan vazgeçti. Sen Çal Kapımı dizisini ise yurt dışı izlenme oranları ve sosyal medya oranı nedeniyle tutmaya karar veren kanal, Kefaret ve Son Yaz dizisi arasında bir karar verdi.

Savaşçı dizsisinde yaşanan kriz finali erkene aldı!

Masumiyet dizisini Savaşçı dizisinin önüne geçirerek yayına alan Fox baskıyla karşılaştı. Savaşçı dizisi oyuncuları bu duruma tepki gösterdi ve başka projelerle konuşmaya başladı. Limon yapım ve FOX arasında başlayan tartışma hukuksal boyutlara ulaşamaya kalkınca kanal final yapacağı dizileri erkene aldı.

FOX'UN YAZ SEZONUNA KADAR UZATMA PLANI BOZULDU

Fox Tv'nin Savaşçı'yı yaz sezonuna kadar bekletme planı Masumiyet dizisine yer vermesi ile bozuldu. Savaşçı oyuncuları duruma tepki gösterince FOX dizilerine final kararı aldırtmak zorunda kaldı. Sezon arasında Savaşçı'yı yayına sokmaya hazırlanan kanalın bu planı bozulmak zorunda kaldı.

Kanal yönetiminin Baraj, Kefaret, Son Yaz ve Sen Çal Kapımı dizilerini yaza kadar sürdürmeyi planlayan kanal, Savaşçı dizisinde kriz çıkması üzerine Son Yaz'ın üzerini çizdi. Son Yaz dizisinde Cuma akşamı beklenileni alamayan kanal, diziyi yaz sezonuna kadar sürdürme planını çöpe atmak zorunda kaldı.

Son Yaz dizisi için kesin final tarihi öğrenilmedi ancak kulislerde dizinin 3 hafta içerisinde final yapacağı konuşuluyor.

Son Yaz Akgün ölecek mi?Son Yaz dizisi 9. bölüm son sahnede Akgün savcı için canını feda etti. Son Yaz Akgün karakteri Alperen Duymaz ölecek mi sorusu yanıt arıyor. İlk gelen bilgiler Akgün karakterinin hastane sahnelerinin çekilmeye başlandığı yönünde.