Hasköy mezarlığına gece yarısı saldırı. Türk Yahudi toplumu sosyal medya adresinden duyurduğu açıklamaya göre, Hasköy mezarlığına gece yarısı saldırı düzenlendiğini duyurdu. Peki saldırıyı kim yaptı?

Türk yahudi toplumu sosyal medya adresinden duyurduğu açıklamaya göre "Hasköy mezarlığımıza gece yarısı girillmiş, 36 tane mezar taşımız tahrip edilmiştir. Konu tüm resim, gece kayıtları ile ilgili makamlara iletilmiş olup, bu vandalizmi yapanların bir an evvel yakalanmasını beklemekteyiz" açıklaması yapıldı!

36 mezar tahrip edilldi!

Ziraat bankası hesabı olan kişilere 30.000 TL ve 50.000 TL ödeme verilecek! Son dakika haberi verildi! Ziraat bankası hesabı olan kişilere 30.000 TL ve 50.000 TL ödeme verilecek! Son dakika haberi verildi!

Provokatörler devrede!

Türkiye'de her seçim öncesi olduğu gibi Hasköy yahudi mezarığına saldırıyı yapan kişilerin provokotör olduğu düşünülüyor.

15 temmuz hasköy  yahudi mezarlığına kim saldırdı?

Hasköy  yahudi mezarlığına 15 temmuz tarihinde saldırılması akıllara bazı soru işaretleri getirilliyor. Ancak konuyla ilgilli henüz resmi bir açıklama gelmedi ve Hasköy yahudi mezarlığına kim saldırdı bilinmiyor.