Yılmaz Özdil'in "Efelerin efesi İzmirimde, 9 Eylül şerefine tarihte ilk, havada zeybek" diye paylaştığı görüntüler olay oldu.

İzmir'in Kurtuşu 100.Yılını kutlarken gerçekleşen etkinlikler ve paylaşımlar hayranlık yaratmaya devam ediyor.

Megastar Tarkan'ın konseri ile katılım rekoru da kırması beklenen kutlama etkinliklerine ise "havada zeybek" videosu damga vurdu.

O anları sosyal medyada paylaşan Yılmaz Özdil ise, 'Efelerin efesi İzmirimde, 9 Eylül şerefine tarihte ilk, havada zeybek' dedi.

Arka fonda zeybek müziği ile karşı karşıya dans eden helikopter görüntüleri olay oldu. Havada zeybek videosu hayranlık yaratırken, gerçek mi? değil mi? tartışması ile de ayrıca sosyal medyanın gündemine oturdu. Ancak görüntüler gerçek ve harika....

Çünkü İzmir'de Askeri Helikopterler gökyüzünde gerçekten zeybek oynadı.

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları etkinliğinde 2 askeri helikopter gökyüzünden zeybek oynarken o anları sosyal medyada paylaşan Yılmaz Özdil ise, "Efelerin efesi İzmirimde, 9 Eylül şerefine tarihte ilk, havada zeybek" dedi.

İşte o harika anlar;